Активісти групи виступають проти армії як структури та закликають брати участь в антивоєнних демонстраціях та протестувати проти політики країни.

- Зараз, насамперед, наша тривога пов'язана з нашими хлопцями, нареченими, чоловіками, потім [буде те саме] з власними дітьми. Страшна армія постійно десь поруч" - так дівчата коментують свої дії та заклики журналістам російського ресурсу Open Space.

На сайт проекту http://devchonki-protiv.ru/ завантажено багато вірусного відео, на ефект котрого дівчата покладають найбільші сподівання. У розділі "Узнай как это было у нас" можна розказати свою історію "успіху". Розділ "Спаси своего парня" пропонує до уваги ряд ресурсів, які надають правову та моральну допомогу постраждалим.

- У цьому абсурдному часі, [котрий ти проводиш в армії] -  користі мало, але в ньому є важливий дисциплінарний момент, який вказує на головний принцип взаємовідносин з тоталітарною державою: підкоряйся не питаючи. Це дисциплінарний прийом, який демонструє, що з тобою можуть вчинити як завгодно, і це нормально..." - говорять активістки.

Інформація: OpenSpace

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Із сімдесяти опитаних Українським Інститутом Майбутнього експертів та практиків 46, що складають 70 %, оцінили ймовірність збереження ручного режиму керування освітою на місцях на 9-10 балів за десятибальною шкалою.