Цього разу – проти несмаку «прогресивної української еліти».

Артур Бєлозьоров, ініціатор групи LabGarage, вчора на сторінці свого facebook, закликав усіх небайдужих прийти 23 березня на Пейзажну алею підтримати активістів Києва, які виступають проти забудови алеї скульптурами проекту Kiev fashion park. Пряма мова: "Друзі! Не будьте байдужі до протесту по захаращенню пейзажної алеї скульптурами kiev fashion park! І не будьте байдужими до руйнування архітектурного комплексу, створеного архітектором Авраамом Мілецьким у 80-і роки. Приходьте завтра о 13.00 на Пейзажну алею (до бетонних сходів), щоб дати свій відео коментар. Зв'язок - 093 125 06 26, Артур Бєлозьоров". 

Нагадаємо, що 12 березня у Мистецькому Арсеналі відбувся благодійний аукціон, де українські бізнесмени і так звана еліта країни купували скульптури, які пізніше ініціатор акції Олександр Соколовський збирався встановити на Пейзажній алеї. Того ж дня відбувся протест художників проти такої ініціативи.

Більше: Інтерв'ю з Олександром Соколовським на ArtUkraine, фото - АБ, відео - Володимир Кадигроб

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Коли ви знаходитесь в тиші, ви більш природні. І світ тиші більш реальний. Я думаю, що це дозволяє створити більш глибшу, універсальнішу історію.