Міста стають центрами і каналами глобальних потоків капіталу, товарів та послуг, людей, ідей чи нових образів.

 

Статистичні дані свідчать, що найбідніша людина у місті живе краще аніж бідна людина села і можливо саме тому у близькому майбутньому населення планети переважно житиме у містах.

За футурологічними прогнозами через 50 років населення Токіо буде рівнятися населенню усієї України, приблизно 35 млн. чоловік. Незважаючи на такі проблеми як бідність, замкнутий простір, відчуженість людей, постійна напруга, шум і бруд міста дозволяють людям розвиватись, виходячи з нових викликів людства і постіндустріальної економіки. 

Економіка розвинутих міст в контексті культурної економіки все більше стає залежною від творчого класу людей.

Основні теги лекції: Нова роль міст. Чому культура? Нова роль культури. Чому економіка? Нова культурна стратегія. Креативна економіка. Креативні індустрії. Які індустрії є в Україні. Які наші шанси?


Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Соціальні інновації – це безперервна структуралізація і переструктуралізація тієї арени, на якій люди виконують ті чи інші дії, намагаючись знайти рішення проблем і завдань, що постають перед ними.