Києвом пройшов марш (Відео)

Києвом пройшов марш (Відео)

18 1 хвилина хв. читання
4.04.2011

3 квітня у столиці країни більш як півтисячі людей спробували об'єднатися ідеєю про те, що право на місто - це невід'ємне право кожного жителя брати участь у процесах та розвитку свого міста.

Встановити більше урн для сміття! Прокласти велосипедні доріжки! Зберегти сквери та парки від забудови! З подібними закликами та гаслами від Золотоворітського скверу повз станцію метро Театральна, вулицю Хрещатик до Європейської площі пройшли учасники акції під назвою "Марш захисників Києва".

У публічних виголосах організатори акції - представники громадських ініціатив, серед яких - "Збережи старий Київ", Національний екологічний центр України, Асоціація велосипедистів Києва та інші, зосередилися навколо болючих точок міста, які переважно стосуються незаконних забудов. Серед них - архітектурна перлина Києва Замок Барона, яку хочуть знести, торгівельний центр поряд станції метро "Театральна", гора Щекавиця.

 

 

„Наша вимога зупинити дію лобістського закону „Про регулювання містобудівної діяльності”. Ми хочемо, аби цей закон відмінили, і коли приймали рішення про будівництво, прислухалися, у першу чергу, до громадськості. Президент сказав, що припинить незаконне будівництво в центрі, а водночас Верховна Рада прийняла цей закон, який вигідний тільки забудовникам. То нехай виконують свої обіцянки!” - заявив Ігор Луценко, організатор акції.

Закінчилася акція концертом на Європейській площі, після чого активісти рушили до гори Щекавиці, яку зараз розривають під нове будівництво, і скоро знищать.

Різні політичні "субкультури", незважаючи на аполітичність акції, все ж змогли скористатися моментом. Поряд із тими, хто захищав місто, стояли і такі, хто захищав Україну від "інших" вже знаними гаслами "Україна для українців", "Смерть ворогам!"

Журналіст та організатор акції Єгор Соболєв закликав киян прийти до стін Київської міської адміністрації наступної суботи (9 квітня) та продовжити протест.

За результатами дослідження фонду Відродження в Україні відбулося близько 3600 протестів та акцій у період з жовтня 2009 по грудень 2010 року.

Фото-заставка - Дмитро Антонюк, відео, фото - http://biggggidea.com/

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.