Garage Gang Kollektiv запрошує приєднатись до подій Публічних сесій «Голос Вулиць»

 

Garage Gang Kollektiv запрошує приєднатись до подій Публічних сесій «Голос Вулиць» у суботу та неділю 21/22 травня на Андріївському узвозі, 22Б. Серед програм заходу - колективна виставка Оздобник думок і дій, Sunday БОРЩ, "Російський варіант?": публічне обговорення нового законопроекту про громадські організації, перформенс від організаторів Маршу Свободи, перформенс Алевтини Кахідзе про алабаїв, музика від Crocodiles in Tights, Мар'яна Пирога, Alarma, Herb Diamante, Ті, що падають вгору, Nameless та ін.

 

ДЕНЬ РОЗМОВ ТА ДИСКУСІЙ. 21 ТРАВНЯ

13-00 //// Публічне обговорення Що має зробити новий закон "Про громадські організації"

Ініціатива - Новий Громадянин, Український незалежний центр політичних досліджень, Garage Gang Kollektiv.

14-30 ////  "Декриміналізація де?!". Перформенс від організаторів травневого Маршу Свободи

Традиційний щорічний Марш Свободи змінює формат. Цього року свої вимоги борці за зміни у наркополітиці держави демонструватимуть за допомогою вуличного театру. Вимогу, власне, залишили єдину. Це - ДЕКРИМІНАЛІЗАЦІЯ курців конопель, тобто осіб, що зберігають незначні її кількості БЕЗ МЕТИ ЗБУТУ. Сюжет вуличного театру теж простий: поки керівництво МВС вивчає питання декриміналізації, силові структури дедалі більше зростаються з організованою наркозлочинністю. Як наслідок, діюче антинаркотичне законодавство працює не на боротьбу з наркомафією, а на конвеєр рекету простих громадян, до наркобізнесу не причетних.

Марш Сводоби почнеться о 13.00 на Михайлівській площі, а о 14-30 театральний перформенс сягне кульмінації у просторі Андріївського узвозу

15-00.19-00 //// Колективна виставка Оздобник думок і дій

Оздобник думок та дій – це оригінальний записник формату travel book з візуальним та текстовим наповненням, а також безліччю пустих сторіночок для авторських записів. 

Презентація видання відбулася 2 жовтня 2010 року в рамках проекту ВУЛИЦЯ ІГОР - ІГРИ НА ВУЛИЦІ. Оздобник думок і дій творчо наповнювали Нікіта Кравцов, Ніна Мурашкіна, Анатолій Бєлов, Любко Дереш та ін. Тепер, коли Оздобники уже почали жити своїм життям в руках власників, у нас є можливість зазирнути в те, що відбувається на сторінках. 21 та 22 травня в рамках Публічних сесій Голос Вулиць відбудеться колективна виставка заповнених Оздобників. На виставці можна буде погортати Оздобники АНТОНА ЛОГОВА, АЛЕВТИНИ КАХІДЗЕ, АРТЕМА КРЄПКОГО, VV-БРАТІВ, РАЇСИ ШИК, АЛІНИ КОПИЦІ ТА ІНШИХ. ДЕТАЛЬНІШЕ

15-00.18.00 ////  Простір дитячої творчості НЕШКОЛА від групи Bluemoloko

Організатори запрошують дітей з дорослими приєднатися до розмальовування футболок. Тому просять дорослих захопити з собою на акцію як футболки, так і дітей.

"Знаєте, є такий "замилений" термін - "актуальне мистецтво". Так от нам, вчителям студії НЕШКОЛА, очевидно, що найбільш "актуальним" є саме дитяче мистецтво. Кожна дитина сама по собі талановита та унікальна. Діти - це істинні художники!" - каже засновник Нешколи Філіп Піщик в інтерв'ю для ArtUkraine.

18-00 //// Пластичний перформенс з античним хором

Як то створити людину, витвір мистецтва або просто міф? Що відчуває творець? Чи стає він поряд з Богом? Чи опиняється напроти Бога? А чи сам стає Богом?

Цим перформансом ТТ Коловорот розпочинає міфотворчу роботу над матеріалами сербських, німецьких, українських та російських сучасних авторів. 

Режисер: Ру ESPE Осика. Актори: Наталія Півторак, Василій Олексєнко, Олександр Михайленко, Марія Борисова, Олександра Пантасенко, Максим Очеретнюк, Ірина Комарець, Євгенія Дон-Захарова.

19-30 //// Сімейна історія. Дія. Частина 3. ПЕРФОРМЕНС Алевтини Кахідзе

Сімейна історія – це історія про чотирьох білих алабаїв: Пенелопу, Джадегея, Дію, Дюшана. Пенелопа – мати Джадегея, Дії та Дюшана. Джадегей і Дюшан – брати, Дія – їх сестра. Всі четверо – несхожі індивідуальності у стосунках одне з одним та зі своїми господарями. Сімейна історія – це розповідь про те, чому гавкає вночі Пенелопа, що любить Джадагей, чому Дія надає значення у своєму житті, чому у Дюшана таке ім’я та як йому з ним живеться. 

ДЕНЬ ГУЧНОГО ЗВУКУ. 22 ТРАВНЯ

13-00 //// ECO Sunday БОРЩ з організаторами мережі доставки екологічної іжі від господарів та господарок з українських сіл! ДЕТАЛЬНІШЕ

Sunday Борщ - це дружня трапеза, яка функціонує у вигляді процесу фінансування грантів, призначених для підтримки незалежних ідей та ініціатив. Розмір грантів формується залежно від кількості проданих запрошень на Борщ. Присутні гості будуть голосувати за ідеї, представлені в «меню» події. Автору ідеї, яка зібрала більшість голосів, буде вручено грант на подальшу розробку власного задуму. ВХІД 50 грн. Щоб презентувати ідею, розмістіть її на www.biggggidea.comЩоб зареєструватися на подію, напишіть своє ім'я та прізвище у коментарях до цього матеріалу, або на цій стіні.

15-00.19-00 //// Колективна виставка Оздобник думок і дій

15-00 //// Nameless (Тернопіль)

16-00 //// Ті, що падають вгору (Тернопіль)

17-00 //// Виступ Мар'яна Пирога (Львів)

18-00 //// Сrocodiles in Tights (Київ)

19-30 //// Сімейна історія. Дюшан. Частина 4. ПЕРФОРМЕНС Алевтини Кахідзе

20-30 //// Herb Diamante (Manchester)

21-15 //// Alarma (Київ)

Публічні сесії «Голос Вулиць» являють собою серію різноманітних програм, в яких заходи фестивального типу поєднані з критичним підходом до поняття громадського простору. Прислухайтеся до Голосу Вулиць, і ви почуєте наступні запитання: Що таке громадський простір для пересічного громадянина? Як ним опікуються посадовці? Як можна використати наші спільні зусилля, щоб перетворити міста в більш демократичні зони та вільні території? 

Публічні сесії ГОЛОС ВУЛИЦЬ є частиною подій першого року програми міських перетворень Свято Генерацій. Подіям Публічних сесій Голос Вулицьпередував тур FURA KULTURA містами України у жовтні-листопаді 2010 року та створення інтернет платформи ВЕЛИКА ІДЕЯ. Фінал першого року програми відбудеться 4 червня на ВЕЛИКА ІДЕЯ FESTі.

ГОЛОС ВУЛИЦЬ являє собою 2 великих куби, кожен з яких складається з 27 маленьких кольорових кубиків. Їх можна складати по-різному: для невеликих концертів, читань, дискусій та роботи в мережі, оскільки куб має власну точку wi-fi. Міська скульптура "Голос Вулиць" стартувала на Андріївському узвозі, 22В у жовтні 2010 в рамках фестивалю Гете Інституту "Вулиця Ігор - Ігри на Вулиці". Пізніше скульптуру побачили ще у 5-ти містах України (Ужгороді, Донецьку, Херсоні, Сімферополі, Вінниці) в рамках програми міських перетворень Свято ГенераційАрхітектурне бюро Zotov&Co на основі функцій платформи розробило концепцію реконструкції простору Андріївський узвіз, 22В під назвою Пустота 22В.

ПРОЕКТ ВІДБУВАЄТЬСЯ ЗА ПІДТРИМКИ USAID, UNITER, PACT INC.

ПАРТНЕРИ ПРОЕКТУ - МЕРЕЖА EGOЇСТИ, ГЕТЕ ІНСТИТУТ В УКРАЇНІ, ФОНД КОНРАДА АДЕНАУЕРА В УКРАЇНІ, ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ (СІМФЕРОПОЛЬ), ГАЛЕРЕЯ SOVIART, МИСТЕЦЬКИЙ ЦЕНТР "КУБЛО" (УЖГОРОД), ЛАБОРАТОРІЯ АКТУАЛЬНОЇ ТВОРЧОСТІ (ВІННИЦЯ), ІНСТИТУТ РОЗВИТКУ МІСТ (ВІННИЦЯ), ПОДІЛЬСЬКА ГРОМАДА (ВІННИЦЯ), ЦЕНТР МОЛОДІЖНИХ ІНІЦІАТИВ ТОТЕМ (ХЕРСОН), МОЛОДІЖНИЙ ЦЕНТР МИСТЕЦТВ ЭКОАРТ (ДОНЕЦЬК).

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Людський розум — природжений картограф, казав Антоніо Дамасіо.