Нетлейбл і промогрупа Pincet організувала вечір електронної музики просто неба.

Заснований у 2007 році нетлейбл Pincet видає електронну музику та організовує музичні події у руслі некомерційної електроніки. 18 квітня за ініціативи лейблу у дворі мистецької галереї Бункермуз (Тернопіль) відбувся вечір експериментальної музики за участю Myo (США), Алєксєй Борісов (Росія), Kotra (Україна) i Zavoloka (Україна).

 

"Що стосується радикальної експериментальної музики, то нами вже було свого часу організовано ряд подій у такому форматі, щоправда у закритих приміщеннях. Цього разу ми вирішили провести концерт у занедбаному дворі в центрі міста. З певними труднощами, але подія відбулася. Двір оточують офісні будівлі та райвідділ міліцій. Досить цікаво було спостерігати за реакцією офісного планктону та правоохоронців на музику, яка категорично не перетинається з їхніми уявленнями про мистецтво". - розповів один з організаторів проекту Zavgosp.

 

 

Фото -  Nadia Rotman, cайт лейблу - Pincet

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Вкладаючи кошти в культурний проект, який репрезентує країну як простір, що народжує зірок світового мистецтва, спонсори інвестують у власний успіх, бо позитивний імідж держави, де існує успішна, цікава всьому світу художня сцена – це найкращій шлях до поліпшення іміджу національного бізнесу на міжнародному ринку.