Можливості. Травень 2011

Можливості. Травень 2011

40 3 хвилини хв. читання
19.05.2011

Найближчі конкурси, гранти, освіта, майстер-класи, події

BridgeCamp № 2

28 травня 2011 всі бажаючі можуть взяти участь в одноденному соціальному баркемпі з просування громадських організацій в соціальних мережах.

“Barсamp” – це сучасний формат, тусовка, точка збору практиків.

Місце проведення - в приміщенні НАУ, м. Київ.

Під час заходу ви дізнаєтесь:

- “Як нові медіа впливають на традиційні” (М.Малуха);
- “Розробку стратегії просування некомерційних організацій в соціальних мережах” (Роман Сторчак, PhD, керуючий партнер Business.People);
- “Рецепти смачних соціальних мереж для ГО: FaceBook, Twitter, ВКонтакте” (Віра Грузова);
- “Пошук партнерів та спонсорів за допомогою соціальних мереж” (Віта Кравчук, директор з розвитку соціальної мережі NGO.Ukraine);
- “Просування некомерційних організацій в Україні. Case-Study” (Дмитро Ткаченко, SMMGroup);
- “Особистий бренд + бренд некомерційної організації в соціальних мережах” (Ольга Ларіна);
- “Координація діяльності організацій за допомогою соціальних мереж”.

Кількість учасників обмежена, тому введена обов’язкова попередня реєстрація на сайті http://bridge.camp.org.ua/

Детальніше про формат заходу та умови участі на OpenStudy.

______________________________________________________________________________

Фестиваль короткометражок Nouveaux Cinemas Ukraine

Фестиваль буде проходити з 8 по 14 липня 2011 року у трьох містах України - Києві, Донецьку, Одесі.

Програма Nouveaux Cinémas Ukraine буде складатися з двох блоків: інтернаціонального та українського цифрового короткого метру.

До участі запрошують всіх молодих авторів, що працюють у напрямку цифрового кіно, кліпмейкерства, анімації чи відеоарту (професійна цифрова камера, аматорська відеокамера, мобільний телефон, веб камера, фотоапарат, stop motion, анімація тощо).

Для того, щоб стати учасником фестивалю необхідно заповнити реєстраційну форму та надіслати її з копією фільму у DVD-форматі поштою до 8 червня 2011 року (конверт повинен бути опущений у поштову скриньку не пізніше 8 червня) за адресою:  Київ, вул. Григоренка 22/20, кв.6

Важливо дотриматись умови використання виключно цифрових технологій при зйомці та пост-продакшині. Тривалість відеороботи повинна бути в межах від 1 до 20 хвилин. Вікових обмежень для учасників немає.

Автори, які вислали фільми на фестиваль Nouveaux Cinemas до Франції в січні - лютому 2011 року, можуть не дублювати заявки, їх роботи вже перебувають на розгляді.

_________________________________________________________________________

i3 - Iдея. Iмпульс. Iнновація

Продовжується конкурс грантів від Фонду Ріната Ахметова «Розвиток України». Дед-лайн подачі заявок 15 травня (рішення комісії 1 червня). Заявки приймаються на постійній основі. Наступний дед-лайн та розгляд проектів - після 15 серпня.

Конкурсом передбачено три типи грантів: на професійні подорожі для індивідуальних культурних операторів або інституцій, індивідуальні гранти на створення мистецьких робіт і подій у царині культури та інституційні гранти на вироблення культурного продукту.

Тематичні напрямки: візуальне мистецтво, література, театр, музейна справа та міждисциплінарні проекти, що поєднують ці сфери.

Деталі на сайті.

___________________________________________________________________________

University of the Arts London: творчий відбір учасників для навчання

Після успішного творчого відбору в Університет Мистецтв 5 березня (за результатами співбесіди 13 чоловік вступило до університету), компанія «DonStream» пропонує вісі бажаючим 25 травня випробувати свої сили ще раз.

University of the Arts London включає декілька коледжів різних освітніх напрямків: Camberwell College of Arts, Central Saint Martins College of Art and Design, Chelsea College of Art and Design, London College of Communication, London College of Fashion, Wimbledon College of Art. Детальніше можна дізнатись тут.

Для того, щоб взяти участь у творчому відборі необхідно надіслати заявку на [email protected]. В ній повинні бути зазначені вік, освіта, програма, що вас цікавить, наявність портфоліо художніх робіт, рівень володіння англійською мовою. Також можна записатись на інтерв’ю по телефону (044 4960948, 044 2793584, 050 9532363).

Дата проведення: 25 травня 2011

Місце проведення: офіс компанії «DonStream», Київ

Ресурс: https://www.facebook.com/event.php?eid=139399969467335

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Менше ніж через 10 років ми зможемо керувати машинами, чутливими до руху очей, а також ковтатимемо нанороботів для загоєння травм у наших тілах.