Sunday БОРЩ повертається!

Sunday БОРЩ повертається!

41 1 хвилина хв. читання
8.05.2011

У рамках події відбудеться зустріч з організаторами мережі доставки екологічної іжі від господарів та господарок з українських сіл.

Давно не бачились? SUNDAY БОРЩ повертається!

22 травня о 13-00 в рамках Публічних сесій ГОЛОС ВУЛИЦЬ (Андріївський узвіз, 22Б) відбудеться зустріч з Романом Якушем та Миколою Степанцем, організаторами мережі доставки екологічної іжі від господарів та господарок з українських сіл!

ВХІД 50 грн.

ЩОБ ПРЕЗЕНТУВАТИ ІДЕЮ, РОЗМІСТІТЬ ЇЇ НА www.biggggidea.com. Щоб зареєструватися на подію, напишіть своє ім'я та прізвище у коментарях до цього матеріалу, або на цій стіні.

Спочатку Роман Якуш починав їздити за продуктами в недалекі від Києва села. Неквапливо ходив по селу, дивився хто тримає хазяйство, де тримає, чим годує, що за люди там у селі. 

Як все йому подобалось, домовлявся з господарем, що буде платити йому трохи більше ніж на базарі і приїжджати регулярно.

Друзі Романа Якуша, що пригощались такою їжею, захотіли і собі таких смачних та здорових харчувань. Так починалась справа. 

Через півтора року Роман Якуш вже розвозив їжу від сільських господарів для сорока своїх друзів і знайомих. Хотілось поширювати та розвивати ідею якісної їжі з села. У партнерстві з Миколою Степанцем була сформована концепція “особистісний підхід”, орієнтована на довіру між господарем, кур'єрами (Романом та Миколою) і людьми, що замовляють їжу. 

Sunday Борщ - це дружня трапеза, яка функціонує у вигляді процесу фінансування грантів, призначених для підтримки незалежних ідей та ініціатив.

Розмір грантів формується залежно від кількості проданих запрошень на Борщ. Присутні гості будуть голосувати за ідеї, представлені в «меню» події.

Автору ідеї, яка зібрала більшість голосів, буде вручено грант на подальшу розробку власного задуму.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ті методики, за якими вчать дітей сьогодні, не мають жодних перспектив у майбутньому. Проблема з гуманітарними науками впливає на відсутність соціального інженерингу. Ми не розуміємо, ким ми є. Тому ці блукання переростають у намагання повернутися до архаїки.