Чому дітей може вчити мистецтво? Чому діти можуть вчити дорослих?

 

У суботу, 21 травня, в рамках публічних сесій Голос Вулиць (Андріївський узвіз, 22Б) з 15-00 до 18-00 відбудеться Простір дитячої творчості НЕШКОЛА від групи Bluemoloko

Організатори запрошують дітей з дорослими приєднатися до розмальовування футболок. Тому просять дорослих захопити з собою на акцію як футболки, так і дітей.

"Знаєте, є такий "замилений" термін - "актуальне мистецтво". Так от нам, вчителям студії НЕШКОЛА, очевидно, що найбільш "актуальним" є саме дитяче мистецтво. Кожна дитина сама по собі талановита та унікальна. Діти - це істинні художники!" - каже засновник Нешколи Філіп Піщик в інтерв'ю для ArtUkraine.

ВСЯ ПРОГРАМА ГОЛОС ВУЛИЦЬ

 

фото з архіву Нешколи
Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Що є правдою найближчого можливого майбутнього? Чи розпізнають сучасники цей час як епоху Взаємостановлення? Люди усвідомили вразливість моделей, які організовує унормованість уявного ідеального? Чи справді конкуренція між ідеальними концепціями породжує насильство і звужує простір зарадності? Як змінюються ланцюги зворотного зв’язку в світі? Війна гасне і забирає з собою нерівність? Люди відкрили собі себе?