Перший благодійний аукціон для розвитку незалежного сучасного мистецтва зібрав понад 800 000 гривень.

Photobucket

21 травня 2011 року відбувся благодійний аукціон «Просто. Мистецтво», організований Фундацією Центр Сучасного Мистецтва. Зібрані кошти підуть на реалізацію програм розвитку незалежного сучасного мистецтва в Україні, а це 812 000 гривень, що є дуже хорошим результатом. Тож, маємо надію, що незалежне сучасне мистецтво зовсім скоро зможе нас порадувати новими звершеннями.

Левова частка зібраного ресурсу надійшла від «Арт-фонду Воронова», який зробив благодійний внесок у розмірі понад 60% загальної суми зібраних коштів. 

За сприяння ОТР Банку, який зробив внесок 120 000 гривень, три полотна були подаровані Національному художньому музею ще до початку аукціону.

Тож наразі зібраний фонд становить 932 000 гривень. Втім, можливість зробити внесок в рамках проекту «Просто. Мистецтво» триває, а остаточні результати будуть оприлюднені 2 червня.

Виручені з аукціону кошти Фундація ЦСМ використає на реалізацію різноманітних програм упродовж 2011-2012 років: відкритий конкурс експериментальних художніх проектів; візити в Україну провідних міжнародних кураторів та експертів; міжнародну школу для молодих художників, критиків і журналістів; розвиток онлайн журналу про сучасне мистецтво КОРИДОР.in.ua.

Звітування за всіма проектами Фундації ЦСМ буде відкритим й публічним.

Інформацію щодо програм можна відслідковувати на офіційному сайті ФЦСМ.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ментори хочуть, щоб менті проявляли ініціативу і самі зверталися. Але, на жаль, в українському контексті це не працює, бо ми не звикли до менторства як культури. Має бути більше розуміння про нього для змін.