поТОП 11. Хвиля кращих ідей

поТОП 11. Хвиля кращих ідей

60 2 хвилини хв. читання
26.05.2011

Команда ВЕЛИКОЇ ІДЕЇ оголошує ідеї, які потрапляють у фінал програми 4 червня.

25 травня завершилось відкрите голосування за ідеї на платформі www.biggggidea.com. До фіналу потрапило 11 ідей з українських міст - 5 з Києва, 2-ві з Сімферополя та по одній з Вінниці, Севастополя, Добропілля (Донецька область), Мукачево. Ідеї будуть презентовані на фінальній події програми ВЕЛИКА ІДЕЯ FEST 4 червня у Гете Інституті та на Андріївському узвозі, 22Б, а кращі з них отримають фінансову підтримку. Щоб зареєструватися на подію, будь ласка, пройдіть за цим посиланням.

 

 ГАЛЕРЕЯ ДВОРОВИХ ДАХІВ

Автор: Олександр Никитюк (Вінниця). Вінницькі та київські художники разом з місцевою владою прагнуть змінити вигляди дворових дахів, щоб жителям багатоповерхівок було миліше споглядати землю зі своїх осель

 

SVITLO FEST

Автор: Катерина Чєрней (Київ). Створення світлових візерунків на конструкціях міста за участю глядачів.

ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Автор: Катерина Сєргацкова (Сімферополь). Молоді сімферопольці вирішили вийти за межі стін, і організували проект Вуличний Університет, де немає екзаменів, а кожен може бути і студентом, і лектором.

АРТ-ПРОСТІР "КЄКС"

Автор: Євгенія Акс (Сімферополь). Платформа чи територія для людей, котрі шукають шляхів самореалізації на різних рівнях та розвивають соціокультурний простір навколо себе.

БЛАГОДІЙНИЙ МАГАЗИН "ЩАСТЯ"

Автор: Олена Клименичева (Київ). Магазин "Щастя" - це нова форма благодійності, куди одні люди приносять непотрібні речі, інші їх купують, а виручені кошти йдуть на благодійні проекти.

АНІМАЦІЙНА СТУДІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ "ЧАРІВНИЙ ЛІХТАР"

 Автор: Володимир Ільїн (Севастополь). Студія дитячої анімації у столиці Криму, де малі кримчани продукують по 10 мультиків за півроку.

ГАЗЕТА САМВИДАВ ВАЛКА

Автор: Об'єднання Val Druk (Київ). Ідея газети про сучасне візуальне мистецтво, де осмислення думок суспільства про мистецтво виражене в художньому газетно-типографічному вигляді з авторським текстовим наповненням.

ТЕРИКОНФЕСТ - МУЗИКА ВІД ПІДЗЕМЕЛЛЯ ДО ВЕРХІВ

Автор: Володимир Орос (Добропілля). Фестиваль малих творчих колективів Донбасу.

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ТА ПЕРЕРОБКИ СМІТТЯ

Автор: Аліна Копиця (Київ). Об'єднати спільноту людей, котрі б у вільний час займалися виготовленням речей з побутових відходів. В першу чергу це - меблі, предмети інтер`єру, одяг, біжутерія тощо.

 

ПІДТРИМКА ВИПУСКНИКІВ ІНТЕРНАТУ

Автор: Наталія Микуланинець (Мукачево).  Центр підтримки випускників інтернатів, які не мають професії, житла, друзів.

 

ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ

Автор: Максим Буйніцкі (Київ). Ідея створення фестивалю одного вірша Тараса Шевченка "Молитва" в одному київському дворі.

 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Гра «Місто Синергія» сприяє розвитку спільної мови для команди, що підвищує їх адаптивність та винахідливість у спільних діях.