поТОП 11. Хвиля кращих ідей

поТОП 11. Хвиля кращих ідей

62 2 хвилини хв. читання
26.05.2011

Команда ВЕЛИКОЇ ІДЕЇ оголошує ідеї, які потрапляють у фінал програми 4 червня.

25 травня завершилось відкрите голосування за ідеї на платформі www.biggggidea.com. До фіналу потрапило 11 ідей з українських міст - 5 з Києва, 2-ві з Сімферополя та по одній з Вінниці, Севастополя, Добропілля (Донецька область), Мукачево. Ідеї будуть презентовані на фінальній події програми ВЕЛИКА ІДЕЯ FEST 4 червня у Гете Інституті та на Андріївському узвозі, 22Б, а кращі з них отримають фінансову підтримку. Щоб зареєструватися на подію, будь ласка, пройдіть за цим посиланням.

 

 ГАЛЕРЕЯ ДВОРОВИХ ДАХІВ

Автор: Олександр Никитюк (Вінниця). Вінницькі та київські художники разом з місцевою владою прагнуть змінити вигляди дворових дахів, щоб жителям багатоповерхівок було миліше споглядати землю зі своїх осель

 

SVITLO FEST

Автор: Катерина Чєрней (Київ). Створення світлових візерунків на конструкціях міста за участю глядачів.

ВУЛИЧНИЙ УНІВЕРСИТЕТ

Автор: Катерина Сєргацкова (Сімферополь). Молоді сімферопольці вирішили вийти за межі стін, і організували проект Вуличний Університет, де немає екзаменів, а кожен може бути і студентом, і лектором.

АРТ-ПРОСТІР "КЄКС"

Автор: Євгенія Акс (Сімферополь). Платформа чи територія для людей, котрі шукають шляхів самореалізації на різних рівнях та розвивають соціокультурний простір навколо себе.

БЛАГОДІЙНИЙ МАГАЗИН "ЩАСТЯ"

Автор: Олена Клименичева (Київ). Магазин "Щастя" - це нова форма благодійності, куди одні люди приносять непотрібні речі, інші їх купують, а виручені кошти йдуть на благодійні проекти.

АНІМАЦІЙНА СТУДІЯ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ДОРОСЛИХ "ЧАРІВНИЙ ЛІХТАР"

 Автор: Володимир Ільїн (Севастополь). Студія дитячої анімації у столиці Криму, де малі кримчани продукують по 10 мультиків за півроку.

ГАЗЕТА САМВИДАВ ВАЛКА

Автор: Об'єднання Val Druk (Київ). Ідея газети про сучасне візуальне мистецтво, де осмислення думок суспільства про мистецтво виражене в художньому газетно-типографічному вигляді з авторським текстовим наповненням.

ТЕРИКОНФЕСТ - МУЗИКА ВІД ПІДЗЕМЕЛЛЯ ДО ВЕРХІВ

Автор: Володимир Орос (Добропілля). Фестиваль малих творчих колективів Донбасу.

ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ РОЗДІЛЬНОГО ЗБОРУ ТА ПЕРЕРОБКИ СМІТТЯ

Автор: Аліна Копиця (Київ). Об'єднати спільноту людей, котрі б у вільний час займалися виготовленням речей з побутових відходів. В першу чергу це - меблі, предмети інтер`єру, одяг, біжутерія тощо.

 

ПІДТРИМКА ВИПУСКНИКІВ ІНТЕРНАТУ

Автор: Наталія Микуланинець (Мукачево).  Центр підтримки випускників інтернатів, які не мають професії, житла, друзів.

 

ВІДПОВІДЬ НА МОЛИТВУ

Автор: Максим Буйніцкі (Київ). Ідея створення фестивалю одного вірша Тараса Шевченка "Молитва" в одному київському дворі.

 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Соціальні інновації – це безперервна структуралізація і переструктуралізація тієї арени, на якій люди виконують ті чи інші дії, намагаючись знайти рішення проблем і завдань, що постають перед ними.