Можливості. Липень 2011

Можливості. Липень 2011

37 2 хвилини хв. читання
9.07.2011

Літні перегони: білки за Стрілкою, розум за навчанням, проекти за грантами...

Літо цього року стало справжнім випробуванням наполегливості та вмотивованості тих, хто напруживши м’язи і звивини рухається до своєї мети. На зміну спеці та спокусливо теплим літнім ночам прийшли монотонні сонливі дощі, які просять гарячого чаю, джазу, ковдру і читати. Але ми не здаємось! Наша відповідь негоді - гумові чоботи, парасольки та «Можливості. Липень 2011»!

Всі непосидючі білки, які спеціалізуються на архітектурі, дизайні, журналістиці, економіці чи соціології для досягнення космічних результатів повинні об’єднатись зі «Стрілкою». Цей інститут пропонує рік навчання та стипендію талановитим спеціалістам за вказаними напрямками. Основа навчального процесу – дослідження за декількома напрямками, які пов’язані з глобальними проблеми та локальним контекстом. У 2010-11 навчальному році, наприклад, темами досліджень були «Збереження», «Енергія», «Суспільний простір», «Проектування», «Витончення».Теми наступного навчального року будуть заявлені пізніше. Кандидатам необхідно завантажити пакет документів (у тому числі документ,що підтверджує знання англійської мови), есе та портфоліо за допомогою спеціального  веб-формуляру до 10 серпня 2011 року. Детальніше читай тут.

Тим же, хто навіть на рік розстатись з рідною землею не в силах, пряма дорога в саме її серце – Верховну Раду. Орієнтовна тривалість Програми стажування молоді у Верховній Раді України (2011 – 2012) – з листопада 2011 року до 13 липня 2012 року. Стати учасником конкурсу на стажування в єдиному законодавчому органі країни можна надіславши заповнену аплікаційну форму з електронною фотокарткою на адресу: [email protected].

Люди тонкої душевної організації схильним до письменницької діяльності знайдуть себе в ІІ-ій Літній літературній школі, яка проходитиме 1-6 серпня 2011 року поблизу легендарного озера Синевир. Головна ідея проекту – навчити молодих митців основам успіху в літературі, надати знання і практичні навички з літературної майстерності й менеджменту, особливостей літпроцесу в Україні. У Літшколі візьмуть участь відомі письменники, культурні менеджери та видавці. Кількість учасників обмежена – 25 чоловік. Реєстрація триває до 20 липня включно.

Інтернет-платформа Нumanrightslogo пропонує випробувати свій творчий потенціал та художні здібності, взявши у часть у конкурсі логотипів. Тема логотипу Права Людини. Конкурс має світовий масштаб. Серед 100 найкращих робіт експертне журі обере 10 фіналістів, а інтернет-спільнота відкритим голосуванням, яке триватиме з  27-го серпня по 17-те вересня, визначить переможця. Фінал конкурсу відбудеться наприкінці вересня 2011 року в Нью-Йорку. Логотип-переможець отримає фінансову винагороду 5000 Євро. Відзначені будуть також друге і третє місце – 3000 та 1000 Євро відповідно. Роботи приймаються до 31 липня включно.

NaturalEast’и шукають однодумців, щоб долучати їх до своїх проектів. Наразі відкрито вакансії волонтера-редактора зі знанням польської мови, звукорежисера та віджея, які стануть частиною музичного гурту  DVA  на період їх туру по Україні з 10 по 29 жовтня. Також NaturalEast’и запрошують до співпраці регіональних промоутерів з усіх куточків України, які зацікавлені у проведенні якісних і цікавих культурних подій в своєму місті.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.