Можливості. Серпень 2011

Можливості. Серпень 2011

22 3 хвилини хв. читання
4.08.2011

Програма для культурних менеджерів від Британської Ради, зимова резиденція для художників у Німеччині, конференція про нові медіа у Фінляндії, осіння програма від AIESEC.

 

Всім, кому не сидиться взимку дома, варто звернути увагу на проект Kulturverein Mecklenburg Inspiriert - зимова резиденція для художників, кураторів та менеджерів у сфері культури, яка проходить у Німеччині з середини січня до кінця березня. Програма відкрита для професійних художників чи культурних менеджерів, а також експертів у наступних сферах: образотворче мистецтво, медіа-мистецтво, театр, музика, творчість, культурне  управління, культурні дослідження та кураторство. Дедлайн для участі у проекті – 15 серпня 2011 року. Детальна інформація про проект та пакет документів. Якщо Ви все-таки вирішили відвідати Німеччину повністю безкоштовно, тоді ця програма для Вас, адже надається стипендія у 1000 Є щомісяця, витрати на проживання та подорож оплачуються. В рамках відомого мистецького фестивалю Transmediale 2012 відбудеться програма резиденцій для митців-дослідників Transmediale-Vilém Flusser. Програма підтримує проекти та заходи, які одночасно є концептуальними та практичними. Програма спрямована на проведення нових досліджень або для подальшого розвитку вже існуючих проектів. У разі необхідності, програма підтримує публікації, організацію виставок та інших заходів. Особливу увагу буде приділено молодим та/або новим художникам-дослідникам. Дедлайн для подачі проектів: 31 серпня 2011 року. Деталі можна знайти тут.

 
Ті, хто цікавиться новими медіа та неформальною освітою, мають змогу відвідати Фінляндію з 26 по 30 жовтня конференцію MEdiT’11 аби обмінятися кращим досвідом, ідеями, подискутувати на тему взаємозв'язку нових медіа та нових форм навчання. Умови участі: членство у громадській організації та використання медіа у неформальній освіті. Дедлайн для анкет - 7 серпня 2011 року. Детальніше про проект та можливості участі у ньому.

Для прихильників довготривалих програм є можливість поїхати у регіон Штирія, що знаходиться у Австрії - влада цих земель пропонує стипендію для іноземних митців. Проживання в резиденції, стипендія 850Є та краєвиди міста Грацу - чи потрібно ще щось для продуктивної роботи? Процедура проста - необхідно подати заявку, із зазначенням Вашого попереднього досвіду (CV), декілька особистих робіт та потенційний проект, який Ви збираєтесь там реалізувати (виставка робіт, публікації тощо). Дедлайн: 19 серпня 2011 року. Більше розгорнутої інформації можна знайти тут.

Наприкінці вересня 2011 року у Белграді (Сербія) відбудеться 9-й Міжнародний фестиваль коміксів, який організовує Студентський культурний центр “Белград”. Учасники, які малюють комікси, можуть надсилати свої роботи до 20 серпня 2011 року, і матимуть шанс отримати гран-прі фестивалю - 1000Є та інші призи. Обов'язкова англійська мова, все інше - вільний простір думок: жанр, стиль, тема та техніка довільна. Контакти та детальна інформація про конкурс.


В жовтні для активістів є можливість відвідати навчальну сесію від міжнародної організації Loesje International, яка створює проети соціальних постерів по всьому світу. Навчальна сесія відбудеться в Будапешті з 21 по 27 листопада 2011 року. На сесії обговорять проблеми стереотипів в суспільстві та спробують продумати креативні інструменти для зміни сталих установок людей щодо буденних проблем. Проживання, харчування та дорожні витрати покривають. Дедлайн: 1 жовтня 2011 року. Аплікаційна форма та деталі проекту можна знайти тут.

Громадяни України та Білорусі, що працюють у галузі культурних індустрій та мистецтва (кіно, телебачення, дизайн, видавництво, музейна справа, візуальне мистецтво, тощо), мають змогу взяти участь у міжнародній програмі з культурного лідерства - Cultural Leadership International. Обраному кандидату програма дасть можливість здобути міжнародний досвід, контакти та фінансову підтримку для здійснення власних професійних мрій. Прийом заявок завершується 18 вересня 2011 року. Деталі про програму читайте тут.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Анонімість отруїла цивільний дискурс, уможлививши хакерство та кіберзалякування, перетворивши електронний лист у спам. Недостатня безпека інтернету дозволила певним російським суб’єктам тепер проникнути й у американський демократичний процес.