Про художників на порозі хостелу в Куско, де зранку, вдень та вночі на вулицях штовхають кокаїн. 

 

Одного ранку (а було то наприкінці червня 2011 року), в Куско (Перу), коли ми з моєю подругою еквадоркою Танею поспішали забрати грошовий переказ з Вестерн Юніон від мого друга Роберта з Москви (бо минулої ночі наші кошти раптом закінчились), аби здійснити омріяну подорож до одного з чудес світу Мачу-Пікчу, ми вийшли зі свого хостелу і на порозі наштовхнулися на трьох молодиків-художників. Зранечку, десь о 9-ій, вони троє захоплено змальовували шариковими ручками вулицю навпроти і все, що там коїлось. 

 


Група Молода Кров (англ. - New Blood, кечуа - Hosoq Yawar). Як виявилось згодом, хлопці належали до цієї групи. Нам про неї майже нічого невідомо. Пізніше, коли ми почали фотографувати артпіси хлопців та самих хлопців, до нас примчав їх художній керівник та допитувавсь навіщо ми це все фотографуємо та де вони зможуть побачити себе і свої малюнки. Той чоловік навіть пропонував продати ці замальовки через інтернет. Ми лише покивали у відповідь та записали імена хлопців-художників. Їх звали - Jesus Araque, Ismael Cuela, Edson R. Chacon Huari, Jose Rafael.

 


Куско (Перу) - місто на південному заході Перу, трохи далеко від Ліми (столиці Перу), якщо добиратися автобусом та зовсім близько, якщо летіти. За переписом 2002 року - там живе понад 300 тис. чол. Місто знаходиться на висоті 3500 м. над рівнем моря, тому по приїзду місцеві радять повільно ходити, мало курити, мало їсти та жувати листя коки. Цікаво, що прапор Куско - майже як гей-прапор, тільки кольори трохи поплутані в порядку своєму. Якщо ви мандруєте до Мачу-Пікчу, то вам не оминути Куско, саме від цього міста прокладають шлях далі, до інківських вершин. По опівночі, незважаючи на день тижня, у нічних закладах Куско повно грінго і місцевих повій. Зранку, вдень та вночі на вулицях продають кокаїн.

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Утро большого города: Судурад (Хорватия). ИРИНА МАРКОВА

Утро большого города: Киев. Группа ОСОЗНАННЫЕ ДЕЙСТВИЯ

Утро большого города: Варкала (Индия). КАТЯ СМИРНОВА

Ранок великого міста: Київ. МІША ЗАВАЛЬНИЙ

Ранок великого міста: Монткрел. ТРІШІА УОРДЕН

Ранок великого міста: Кам'янець-Подільський. АЛІНА КОПИЦЯ

Ранок великого міста: Чернігів. ЛЕСЯ СИНИЧЕНКО

Як взяти участь у конкурсі РАНОК ВЕЛИКОГО МІСТА

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Важно ребенку дать возможность оказаться в роли эксперта – это станет самым верным лечением от огорчения не быть выбранным.