Зберігати старе чи будувати нове? Яким буде майбутнє Андріївського узвозу?

 

Історія цього проекту почалась рік тому в рамках фестивалю Гете Інституту в Україні "Вулиця ігор - ігри на вулиці". Унікальне місце Андріївській узвіз, 22Б, знане простором, схожим на сцену вуличного міні-театру, який розділяють сходи на Замкову гору, запримітили архітектори з бюро Zotov&Co. На фестивалі Гете Інституту, коли митцями переосмислювалась історична вулиця Києва, представники Zotov&Co представили проект модернізації простору Андріївський узвіз, 22Б під назвою Пустота 22Б.

В той же час в рамках цього фестивалю формація Garage Gang Kollektiv ініціювала проект Голос Вулиць - різнофункціональну платформу у вигляді 27 різнокольорових кубів: для читання поезії на вулицях, проведення музичних виступів, публічних дискусій та для обрамлення простору у місті. Навесні 2011 року Garage Gang Kollektiv та платформа Велика Ідея у просторі Андріївського узвозу, 22Б провели вже цілий фестиваль під назвою Публічні сесії Голос Вулиць, що у партнерстві з музиками, поетами, громадськими публічними ініціативими захопив простір вулиці на 5 уікендів.

ВЕЛИКА ІДЕЯ представляє презентацію проекту Пустота 22Б від архітектурного бюро ZOTOV&CO та публічні коментарі від директора Гете Інституту в Україні Вєри Багаліанц, координатора Garage Gang Kollektiv Ірини Соловей, куратора Анастасії Живкової, поета Андрія Любки, виконавчого директора Останньої барикади Ксенії Омельченко та інших.

 

МАТЕРІАЛИ ЗА ТЕМОЮ

Земные эксперименты. Melting Clouds и Herb Diamante на Андреевском

Как оставаться открытым и не выглядеть пустым?

Перформенс Алевтины Кахидзе "Семейная история"

Выступление Dead Boys Girflriend на Велика Ідея FEST

Виступ Alarma на публічних сесіях Голос Вулиць

Концерт Push Club Orchestra

Концерт Ті, що падають вгору на Андріївському узвозі

Громко в пустоте. Концерт Melting Clouds

 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Візьміть на себе відповідальність не лише за зовнішні процеси, але і за свій внутрішній стан