Історія про дрібнички, які з часом набувають значень.

Key Words from Key West

Ранок у Кі Весті, найпівденнішому з островів архіпелагу Флорида Кіз (США), розпочинається звичним приливом натовпів новоприбулих туристів з Маямі. Той же, хто провів тут ніч, вранці може «стартувати» з холодного лимонаду чи кави з традиційним лаймовим тістечком, а потім пройтись крамничками чи рядами блошиних ринків. Продавці-жителі Кі Весту, цього майже кіношного міста, зимового пристанища Хемінгуея, розкладають свій нехитрий товар прямо на вузеньких тротуарах. Переважно - це банальні старі намиста, потріпані книжки, статуетки, брошури, листівки, вирізки з газет...

Купують чи не купують – здається, «продавцям» усе одно: цей радше реквізит, аніж товар, більше виконує роль оздоби для вулиць… Туристи зупиняються, роздивляються, фотографують, зрідка щось купують…  Ідуть далі. Їдуть далі. Летять далі. А вдома раптом серед гігабайтів наклацаних кадрів надибують дрібнички, які тоді видавались зовсім несуттєвими.

 


Олена Дуб – журналіст, медіа-фахівець, громадський активіст, блогер. Львів’янка, мешкає у Києві. Працювала у газетах «Львівська газета», «Поступ», на ТРК «Медіаклуб», «Україна молода», «Газета по-киевски». Одна з ініціаторів першого в Україні «Журналу за 24 години». Зараз працює в громадській організації «Інститут Медіа Права», паралельно популяризує відпочинок в українських Карпатах. Пише поезії, входить до Спілки письменників України. Як і всі, любить подорожувати. 

Персональний блог http://spam-do-boga.livejournal.com/

 

 

Кі Вест (Key West) - місто на південному сході США, в штаті Флорида, на острові Кі Вест, що сполучений із материком хайвеєм і семимильним мостом (Seven Miles Bridge). Дорога прокладена через ланцюг коралових островів по мостах і греблях. 

 

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

Ранок великого міста: Куско (Перу). Група МОЛОДА КРОВ

Утро большого города: Судурад (Хорватия). ИРИНА МАРКОВА

Утро большого города: Киев. Группа ОСОЗНАННЫЕ ДЕЙСТВИЯ

Утро большого города: Варкала (Индия). КАТЯ СМИРНОВА

Ранок великого міста: Київ. МІША ЗАВАЛЬНИЙ

Ранок великого міста: Монткрел. ТРІШІА УОРДЕН

Ранок великого міста: Кам'янець-Подільський. АЛІНА КОПИЦЯ

Ранок великого міста: Чернігів. ЛЕСЯ СИНИЧЕНКО

 

Як взяти участь у конкурсі РАНОК ВЕЛИКОГО МІСТА

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Людський розум — природжений картограф, казав Антоніо Дамасіо.