Чи є в українців ціль? Чи розуміємо ми, куди йдемо і навіщо? Репортаж ВЕЛИКОЇ ІДЕЇ з засідання Polit Club.

 

За даними Київського міжнародного інституту соціології, на сьогодні в Україні у просторі політичної боротьби склались умови, сприятливі для зміни політичних сил. Так, у період квітень 2010 - червень 2011 рейтинг Партії Регіонів стабільно падав (з 34% до 14%), популярність Батьківщини залишалася практично незмінною (11-13%), тоді як кількість тих, хто не визначився з вибором, або тих, хто не бачить альтернативи серед існуючих політичних сил, виріс практично вдвоє (з 18% до 33%).

ВЕЛИКА ІДЕЯ вперше зацікавилась політикою, і сходила на засідання Polit Club, де дізналася навіщо впливові журналісти збираються після роботи у публічних закладах міста, про що думають та які ідеї доносять громадськості та, власне, що їм реплікує у відповідь сама громадськість.

Учасники дискусії: Олександр Данилюк (ініціатива Спільна справа), Соня Кошкіна (головний редактор Левый Берег), Леся Оробець (Народний депутат України), Сергій Рахманін (заступник головреда газети Дзеркало тижня), Сергій Висоцький (оглядач тижневика Фокус) та ін. Модератор - Віталій Портніков (головний редактор TVI).

У свою чергу, ВЕЛИКА ІДЕЯ болючої теми не полишає, а незабаром ініціює "легкий" активістський проект TAKE A SQUARE на площах міст цієї країни.

Фото-заставка (СС) - levork

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Маршалл Розенберг, автор терміну «Ненасильницька Комунікація», говорив, що конфліктів на рівні потреб не існує, вони існують на рівні стратегії задоволення цих потреб.