Ірена Карпа, Андрій Кокотюха, Лариса Денисенко спробують подолати етапи електронного книговидавництва за 24 години.

У суботу, 10 вересня 2011 року, понад 20 письменників, а також редактори, дизайнери та ілюстратори зберуться в одному місці, щоби протягом доби створити електронну книгу. За 24 години їм доведеться подолати всі етапи електронного книговидавництва – від ідеї та створення тексту до представлення готового видання. 

Серед співавторів першого тому «Електронної книги за 24 години» – Ірена Карпа, Анатолій Дністровий, Лариса Денисенко, Міла Іванцова, Андрій Кокотюха, Антон Санченко, Максим Кідрук, Катерина Бабкіна, Тарас Лютий та інші.

На очах свідків вони оберуть тему майбутньої книги та візьмуться за її написання. Дещо згодом до творчого процесу підключаться редактори, ілюстратори та дизайнери. Завершальним акордом стане презентація готової книги на екрані електронного рідера. 

«Електронна книга за 24 години. Том перший» проводиться на підтримку ContentFest – першої конференції у форматі бар-кемпу, яка відбудеться 4 жовтня 2011 року в Києві за участі практиків у сфері розробки, запровадження та продажу всього спектру ліцензійного контенту в Інтернеті – від електронних книг та програмного забезпечення до відео, новин, ігор та музики. Організатором обох подій виступає компанія PocketBook International – один з провідних світових виробників пристроїв для читання електронних книг, який має українське коріння. 

Електронну книгу творитимуть з 12:00 дня суботи, 10 вересня, до 12:00 дня неділі, 11 вересня 2011 року за адресою: м. Київ, вул.Ризька 15, офіс МГО «Інтерньюз-Україна» (ст.м. «Дорогожичі»).

Офіційна презентація готового твору відбудеться 4 жовтня 2011 року протягом ContentFest.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Украинский олигархический капитализм основан на монополии. Это значит, что вы имеете ренту от монополии. Рента – нечестная монополистическая прибыль, связанная с влиянием на государство. Если у вас есть эта рента, то вы стараетесь максимально остановить развитие, потому что развитие – это конкуренция, и вы можете потерять олигархический капитализм, который фиксирует монополию и тормозит развитие. Это и есть главная причина нашей бедности.