Яким було українське мистецтво, яким воно є нині і чим може стати?

Чому одні художники стають знаковими персоналіями, а інші - залишаються за кадром? Як створюється історія мистецтва та що її створює? Чи існує незалежний погляд на історію українського мистецтва?

Культурний проект представляє живу екскурсію виставками "Народні художники" та "21" в Українському домі від мистецтвознавця Ольги Балашової.

Усі митці, репрезентовані на виставці, отримали звання "Народних художників" як до, так і за період 20 років незалежності. Саме звання надавалось у Радянькому Союзі з 1943 року, маючи за основу ідеологічну правильність художників.  

Роботи "Народних художників України", серед яких О.Марчук, М.Приймаченко, Т.Яблонська та інші яскраві імена) та проекту "21" (художники Нової хвилі: Т. Сільваші, О.Ройтбурд) представляють собою важливий пласт історичної пам'яті України, її художню спадщину, дають уявлення про те, яким БУЛО українське мистецтво, а про те, яким воно Є і може СТАТИ?

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Чого ж нам бракує, щоб допустити майбутнє в Україні вже сьогодні? Одна з можливих відповідей — у нашому суспільстві ще не зібралася критична маса громадян, оснащених для реалій майбутнього, що стрімко наближається.