На площах у містах країни особистості міста задумуватимуться над тим, куди може прийти їхня Україна.

 

Де ви є – там Україна. Кожен українець є носієм своєрідного культурного коду, який формується родинною історією, обраним соціальним середовищем та особистими прагненнями. Ви, з вашими талантами і вміннями, є джерелом власного добробуту, а ваша освіченість та професійність – основний капітал, який ви інвестуєте в життя. Коли ж ви мандруєте по світу, ви - імпортер найціннішого вітчизняного активу. 

Хто ви є – це Україна. Завдяки вам дійсність України збагачується, коли синхронно зі світовими інноваціями до нас проникають нові меми – одиниці культурної інформації у формі ідей і моделей суспільної співдії. 

Які ви є – така Україна. Коли бажаєте бачити свою землю і рідних у мирі, необмежених у можливостях і продуктивними, то передовсім задаєте еталон для самих себе. Революція – це не те, у що віриш, це те, що робиш день у день, те, як ти живеш.

ВЕЛИКА ІДЕЯ, платформа суспільно значимих ідей та соціальної журналістики, розпочинає серію електронних публікацій під назвою ГОЛОС ВУЛИЦЬ. Мета цього журналістського проекту, така ж як і у одноіменних подій - відновлення традиції використання відкритих публічних майданчиків у містах для суспільних обговорень, виголошення промов і представлення ідей. Починаючи з жовтня, у різних містах країни особистості міста, що виробили персональну стратегію, впроваджують власні ініціативи та реалізовують партнерські проекти для збагачення українського контексту (agents of change по-іншому) на площах міста міркуватимуть в голос про те, куди може прийти їхня Україна.

Площі міст об'єднає один із 54 кольорових кубиків, елемент платформи Голос Вулиць - проект перетворення міського простору. Кубики захоплюють локації і наповнюють їх новими функціями: міні-сцена для концерту, проведення прес-конференцій, читання поезії, кіноперегляди на вулицях.

Вийдіть на вулицю на скористайтеся словом! Ваші дії творять Україну! 

Із питань участі у проекті звертайтеся за адресою [email protected]. Фото - Олександр Населенко.

МАТЕРІАЛИ ПО ТЕМІ:

ГОЛОС ВУЛИЦЬ зі Львова: Люди дуже стимулюють... Тварини зовсім вільні: каченята, козенята просто собі тусують 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Дослідник довів, що штучний розум не володіє свідомістю, властивою людині, а отже, не зможе замінити його в тих сферах, де потрібно розуміння, а не відтворення алгоритмів, і не озброїться проти своїх творців, як в голлівудських фільмах.