TEDxKyiv – свято врожаю українських ідей

TEDxKyiv – свято врожаю українських ідей

28 1 хвилина хв. читання
20.09.2011

Через 50 виступів спікерів, викоханих українською командою TEDxKyiv, ВЕЛИКА ІДЕЯ спробувала знайти вітчизняні ідентичності, виділити риси характеру конференції і додати трохи статистики.

Швидка адаптація світової конференції В Україні показала, що таку практику давно чекали і TED – вартий поширення українських ідей. У 2009-му та 2010-му українська команда TEDx Kyiv почала з міждисциплінарності і зібрала унікальні ідеї спікерів з різних сфер життя. Надихались організатори не тільки ідеями українців, а і самими українцями, що присвячують життя своїм місіям. “Як би ми не намагались, є діти які хочуть вчитись. І треба бути гідними їх” – Ісаак Кушнір, вчитель геометрії з 50-ти річним стажем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після запрошення на фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest, конференція отримує досвід тематичності. Тут можна почути цікаві підходи до теми культури і творчості. Письменник Любко Дереш, наприклад, говорить про психотехнології в творчості, Евгенія Цветкова та Роман Сторчак, тренери з танців, розкривають механіку творчого процесу через танець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступна подія TEDxKyiv була присвячена жінкам. Тоді говорили про жіночність українок, їх роль в сучасному суспільстві та творчості. Конфеернцію відвідало близько 100 людей. Про міфи щастя для жінок у нашому суспільстві розповідає мама п’ятьох дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найбільший урожай було зібрано на останній події – TEDxKyiv «Підприємництво». Її відвідало близько 500 людей, більше 4000 переглянуло онлайн трансляцію. Тема була обрана на основі потреби підтримувати і розвивати культуру підприємництва в країні, розказати про дієві приклади в Україні та світі, підтримати лідерів, які створюють цінність для суспільства. Тут команда організаторів виступила реалізаторами колективного інтересу і потреби формувати спільноту розумних і відповідальних підприємців, ідеї яких не обмежуються фінансовою складовою. Як от наприклад іноваційна розробка двох студентів з Одеси для сліпо-глухонімих людей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Вкладаючи кошти в культурний проект, який репрезентує країну як простір, що народжує зірок світового мистецтва, спонсори інвестують у власний успіх, бо позитивний імідж держави, де існує успішна, цікава всьому світу художня сцена – це найкращій шлях до поліпшення іміджу національного бізнесу на міжнародному ринку.