TEDxKyiv – свято врожаю українських ідей

TEDxKyiv – свято врожаю українських ідей

28 1 хвилина хв. читання
20.09.2011

Через 50 виступів спікерів, викоханих українською командою TEDxKyiv, ВЕЛИКА ІДЕЯ спробувала знайти вітчизняні ідентичності, виділити риси характеру конференції і додати трохи статистики.

Швидка адаптація світової конференції В Україні показала, що таку практику давно чекали і TED – вартий поширення українських ідей. У 2009-му та 2010-му українська команда TEDx Kyiv почала з міждисциплінарності і зібрала унікальні ідеї спікерів з різних сфер життя. Надихались організатори не тільки ідеями українців, а і самими українцями, що присвячують життя своїм місіям. “Як би ми не намагались, є діти які хочуть вчитись. І треба бути гідними їх” – Ісаак Кушнір, вчитель геометрії з 50-ти річним стажем.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Після запрошення на фестиваль сучасного мистецтва ГогольFest, конференція отримує досвід тематичності. Тут можна почути цікаві підходи до теми культури і творчості. Письменник Любко Дереш, наприклад, говорить про психотехнології в творчості, Евгенія Цветкова та Роман Сторчак, тренери з танців, розкривають механіку творчого процесу через танець.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Наступна подія TEDxKyiv була присвячена жінкам. Тоді говорили про жіночність українок, їх роль в сучасному суспільстві та творчості. Конфеернцію відвідало близько 100 людей. Про міфи щастя для жінок у нашому суспільстві розповідає мама п’ятьох дітей.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Найбільший урожай було зібрано на останній події – TEDxKyiv «Підприємництво». Її відвідало близько 500 людей, більше 4000 переглянуло онлайн трансляцію. Тема була обрана на основі потреби підтримувати і розвивати культуру підприємництва в країні, розказати про дієві приклади в Україні та світі, підтримати лідерів, які створюють цінність для суспільства. Тут команда організаторів виступила реалізаторами колективного інтересу і потреби формувати спільноту розумних і відповідальних підприємців, ідеї яких не обмежуються фінансовою складовою. Як от наприклад іноваційна розробка двох студентів з Одеси для сліпо-глухонімих людей. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Бути значить робити. Досягати значить ставати. Іти на зустріч невизначеності значить відважно жити. Перемагати значить іти по кроку за раз до мети, не відстаючи в марафоні без відміряної дистанції ні на крок, щоб зрештою випередити ворога на півкорпусу.