У жовтні стартують позитивні міські практики на Грушевського 4б.

 

Г4Б. Fest - це фестиваль на захист старовинної київської садиби за Європейською площею. Протягом двох днів у затишному дворі будинку за адресою Грушевського 4Б відбуватимуться художні, музичні, літературні та просвітницькі дійства, які покажуть можливості функціонування цього простору як культурно-громадського центру. Серед активностей фесту: перформанс Євгена Насадюка Вид згори, літературний урбан-слем, концерти гуртів Illusions, Гапочка, Софі Віллі, Наголос на ГОЛОС, ZAPASKA, Nameless, перформанс Tanzlaboratoium Як би. Також протягом двох днів діятимуть робочі групи з позитивних міських практик, ярмарок магазину Щастя, чайна Культ Ра.

Захід є частиною проекту МГО Мистецька Платформа у співпраці з Німецьким культурним центром Goethe-Institut  «Збереження будинку по вулиці Грушевського 4Б та його трансформація на громадсько-культурний центр H4B». 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Ті методики, за якими вчать дітей сьогодні, не мають жодних перспектив у майбутньому. Проблема з гуманітарними науками впливає на відсутність соціального інженерингу. Ми не розуміємо, ким ми є. Тому ці блукання переростають у намагання повернутися до архаїки.