У жовтні стартують позитивні міські практики на Грушевського 4б.

 

Г4Б. Fest - це фестиваль на захист старовинної київської садиби за Європейською площею. Протягом двох днів у затишному дворі будинку за адресою Грушевського 4Б відбуватимуться художні, музичні, літературні та просвітницькі дійства, які покажуть можливості функціонування цього простору як культурно-громадського центру. Серед активностей фесту: перформанс Євгена Насадюка Вид згори, літературний урбан-слем, концерти гуртів Illusions, Гапочка, Софі Віллі, Наголос на ГОЛОС, ZAPASKA, Nameless, перформанс Tanzlaboratoium Як би. Також протягом двох днів діятимуть робочі групи з позитивних міських практик, ярмарок магазину Щастя, чайна Культ Ра.

Захід є частиною проекту МГО Мистецька Платформа у співпраці з Німецьким культурним центром Goethe-Institut  «Збереження будинку по вулиці Грушевського 4Б та його трансформація на громадсько-культурний центр H4B». 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Замість того, щоби пробувати захищатися від системи, руйнувати її, протестувати проти неї, давайте спробуємо будувати систему, інституції, довіряти, створювати стандарти, професіоналізуватися і обертати ці стандарти системи в бік людини, її гідності і прав.