«Новий Громадянин» закликає політиків грати чесно та ініціює розробку громадської кампанії за чесні вибори.

 

Новий Громадянин закликає політиків грати чесно та ініціює розробку громадської кампанії за чесні вибори. До парламентських виборів в Україні залишився рівно рік, саме час спробувати вигадати інструменти контролю якості майбутніх обранців, саме час зібратися і висловити свій сумнів щодо ефективності традиційних виборчих шаблонів.

«Фільтруємо парламент-2012» – це заклик до активістів та експертів, журналістів та соціологів, письменників та дизайнерів в конкретний день і час зібратися на колективний брейнсторм. Рівно за рік до виборів 29-го жовтня, починаючи з 11:00 у приміщенні ГО Інтерньюз-Україна, за адресою Київ, вул. Ризька, 15 відбудеться обговорення та розробка кампанії «Фільтруємо парламент-2012».

Організатори звертають увагу на ефективний досвід Румунії в подібній ініціативі, де з нагоди чергових парламентських виборів 2004-го року громадянські активісти об'єдналися в «Коаліцію за чистий парламент». «Коаліція» мала на меті створити механізм, який завадив би депутатам-корупціонерам потрапити до влади. Було сформовано ряд критеріїв корупційної діяльності. Недостойним місця у парламенті вважався депутат, в біографії якого були, наприклад, кількаразові переходи з однієї партії в іншу, звинувачення у корупції або володіння приватними фірмами зі значною заборгованістю перед державним бюджетом. Пізніше ці критерії були узгоджені з лідерами провідних політичних сил.

Громадська кампанія «Новий громадянин» – рух, що об'єднує понад 50 громадських організацій і має на меті створення громадянської сили, котра б мала дійсний постійний вплив на владу. Заклик «Фільтруємо парламент-2012» – нагода консолідувати громадянських активістів перед парламентськими виборами та перевірити актуальну міць громадянського суспільства в Україні.

Деталі: http://www.graychesno.com/

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Упражнение по технике коллажа может быть вводным для разговора об эпохе постмодернизма, которая начинается в начале XX века и по мнению экспертов, продолжается до сегодня.