Відчинітьcя!

Відчинітьcя!

4 1 хвилина хв. читання
31.10.2011

Сім вдач і вісім скарбів для всесвіту: у нью-йоркській галереї Lelong відбулось відкриття проекту "Uncursed" від Йоко Оно.

У п'ятницю, 28 жовтня, у нью-йоркській галереї Lelong відбулося відкриття проекту "Uncursed" ("Непрокляті") від артистки Йоко Оно. 

"Коли ми були дітьми, у початковій школі нам розказували, як воїн на ім'я Шіканосюке Яманака поклявся винести на собі сім бід і вісім страждань, які би випали на долю жителям його міста. Я була дуже вражена його самовідданістю, і дуже хотіла стати схожим на нього. Потім я зрозуміла, що й без того життя подарувало мені багато складних ситуацій. Значно пізніше я подумала: чому би краще не попросити у життя сім вдач і вісім скарбів? Що і одразу зробила! І це змінило моє життя.

У моїй нещодавній виставці "Дорога Дому" у Хіросімі, місті єдиної країни в світі, що двічі пережила ядерну катастрофу в одному і тому ж столітті, я запропонувала благословення людям Хіросіми і попросила для них сім вдач та вісім скарбів", - розказує артистка.

Йоко Оно і нині у своєму новому проекті пропонує ті самі благословення для Нью-Йорку як нагадування про наш глобальний зв'язок та універсальність досвіду "непрокляття" людства, що і змушує його рухатись далі.

 

Фото - biggggidea.com

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Із сімдесяти опитаних Українським Інститутом Майбутнього експертів та практиків 46, що складають 70 %, оцінили ймовірність збереження ручного режиму керування освітою на місцях на 9-10 балів за десятибальною шкалою.