Гаманець або життя!

Гаманець або життя!

15 1 хвилина хв. читання
22.11.2011

Нова ініціатива про збір коштів на ліки для дітей пропонує вивернути кишені свого літнього одягу та принести дрібні долари та євро сьогодні, 22 листопада, о 19-00 на Поділ.

 

Єроцент – євро береже, вирішили організатори акції «Гаманець або життя» і розпочали благодійний збір коштів для дитячого центру Охматдиту. 

Справа в тому, що значна частина ліків, що їх потребують маленькі пацієнти Охматдиту, через відсутність реєстрації, не продається в Україні. Тому для закупівлі вкрай необхідних препаратів волонтери вирішили зібрати зі світу по копійці. 

Повертаючись з Европи, ми привозимо додому не лише приємні спогади, але й повні кишені євроцентів чи іншого валютного дріб’язку. Іноземні монетки наші банки не приймають, от і збираються, вони не підйомним тягарем десь на дні шухляди. 

Але сьогодні можна буде позбавитись важких монет і водночас зробити добру справу! Принеси свій євро-дріб’язок у спільну скарбничку і допомогти врятувати життя. Паперові купюри, чи українські гривні також приймаються. 

Ціни на ліки: дактарин 2.95 €, мікостатін 13.95 €, пури-нетол 19 €, дексаметазон 80 €

Збір коштів пройде 22 листопада, з 19:00 до 21:00 у студії "Фольга", за адресою вул. Межигірська 3, павільйон 14. Кожен, у кого у кого є дзвінка валюта може прийти і зробити свій вклад. Адже ліки потрібні постійно та у великій кількості. 


Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Із сімдесяти опитаних Українським Інститутом Майбутнього експертів та практиків 46, що складають 70 %, оцінили ймовірність збереження ручного режиму керування освітою на місцях на 9-10 балів за десятибальною шкалою.