Гаманець або життя!

Гаманець або життя!

15 1 хвилина хв. читання
22.11.2011

Нова ініціатива про збір коштів на ліки для дітей пропонує вивернути кишені свого літнього одягу та принести дрібні долари та євро сьогодні, 22 листопада, о 19-00 на Поділ.

 

Єроцент – євро береже, вирішили організатори акції «Гаманець або життя» і розпочали благодійний збір коштів для дитячого центру Охматдиту. 

Справа в тому, що значна частина ліків, що їх потребують маленькі пацієнти Охматдиту, через відсутність реєстрації, не продається в Україні. Тому для закупівлі вкрай необхідних препаратів волонтери вирішили зібрати зі світу по копійці. 

Повертаючись з Европи, ми привозимо додому не лише приємні спогади, але й повні кишені євроцентів чи іншого валютного дріб’язку. Іноземні монетки наші банки не приймають, от і збираються, вони не підйомним тягарем десь на дні шухляди. 

Але сьогодні можна буде позбавитись важких монет і водночас зробити добру справу! Принеси свій євро-дріб’язок у спільну скарбничку і допомогти врятувати життя. Паперові купюри, чи українські гривні також приймаються. 

Ціни на ліки: дактарин 2.95 €, мікостатін 13.95 €, пури-нетол 19 €, дексаметазон 80 €

Збір коштів пройде 22 листопада, з 19:00 до 21:00 у студії "Фольга", за адресою вул. Межигірська 3, павільйон 14. Кожен, у кого у кого є дзвінка валюта може прийти і зробити свій вклад. Адже ліки потрібні постійно та у великій кількості. 


Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Маршалл Розенберг, автор терміну «Ненасильницька Комунікація», говорив, що конфліктів на рівні потреб не існує, вони існують на рівні стратегії задоволення цих потреб.