Київ хочуть вивести в «онлайн»

Київ хочуть вивести в «онлайн»

4 1 хвилина хв. читання
25.11.2011

IBM та Microsoft поборються за те, щоб облаштувати електронну столицю України.

Електронне урядування визначено столичною владою як пріоритетний напрямок діяльності в стратегії розвитку міста на період 2012-2014 року. 

Єдиний дозвільний центр, картка киянина, створення об'єднаного інформаційно-телекомунікаційного простору міста – ось основні пункти нової програми.

Цікавим є той факт, що одразу дві світові компанії, лідери у своїй галузі виявили бажання стати виконавцем нової програми. 

Так, компанія IBM розглядає можливість реалізації в Києві низки проектів, які дозволять створити більше 2 тисячі робочих місць. До роботи планується залучити велику кількість кваліфікованих IT-фахівців, яких випускають київські вузи.

Зокрема, компанія має намір взяти участь у тендері на реалізацію Міської цільової програми розвитку електронного урядування на 2010-2014 роки. Крім того, вона розглядає Київ як місце розміщення центру обслуговування клієнтів. Зараз такі центри створені лише в 17 країнах з 170, де присутня IBM.

Також, готовність вивести Київ в «онлайн» виявила корпорація Michrosoft. Компанія Білла Гейтса вже брала участь у подібних проектах у більш ніж 130 містах світу, тому готова запропонувати українській столиці найприйнятніші для неї механізми ІТ-технологій. 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Гра «Місто Синергія» сприяє розвитку спільної мови для команди, що підвищує їх адаптивність та винахідливість у спільних діях.