Київ хочуть вивести в «онлайн»

Київ хочуть вивести в «онлайн»

4 1 хвилина хв. читання
25.11.2011

IBM та Microsoft поборються за те, щоб облаштувати електронну столицю України.

Електронне урядування визначено столичною владою як пріоритетний напрямок діяльності в стратегії розвитку міста на період 2012-2014 року. 

Єдиний дозвільний центр, картка киянина, створення об'єднаного інформаційно-телекомунікаційного простору міста – ось основні пункти нової програми.

Цікавим є той факт, що одразу дві світові компанії, лідери у своїй галузі виявили бажання стати виконавцем нової програми. 

Так, компанія IBM розглядає можливість реалізації в Києві низки проектів, які дозволять створити більше 2 тисячі робочих місць. До роботи планується залучити велику кількість кваліфікованих IT-фахівців, яких випускають київські вузи.

Зокрема, компанія має намір взяти участь у тендері на реалізацію Міської цільової програми розвитку електронного урядування на 2010-2014 роки. Крім того, вона розглядає Київ як місце розміщення центру обслуговування клієнтів. Зараз такі центри створені лише в 17 країнах з 170, де присутня IBM.

Також, готовність вивести Київ в «онлайн» виявила корпорація Michrosoft. Компанія Білла Гейтса вже брала участь у подібних проектах у більш ніж 130 містах світу, тому готова запропонувати українській столиці найприйнятніші для неї механізми ІТ-технологій. 

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Бути значить робити. Досягати значить ставати. Іти на зустріч невизначеності значить відважно жити. Перемагати значить іти по кроку за раз до мети, не відстаючи в марафоні без відміряної дистанції ні на крок, щоб зрештою випередити ворога на півкорпусу.