Приватна дискусія з організатором Tacheles Art House Ліндою Черною та представниками київських культурних інституцій. Англійська версія

 

У рамках фестивалю Г4B до Києва завітала Лінда Черна, представниця Tacheles Art House, відомого берлінського некомерційного художнього простору, заснованого ще у 1990 році групою митців. Лінда Черна вирішила поговорити про можливість заснування некомерційного простору в Києві разом з представниками культурних організацій. До дискусії долучилися Надія Парфан (представник Науково-дослідного центру візуальної культури), Юлія Ваганова (програмний директор Фундації Центр сучасного мистецтва), Ольга Жук (куратор міжнародної книжкової ярмарки у Мистецькому Арсеналі), Анастасія Живкова (куратор, координатор проекту Г4B), Анна Хвиль (представник Науково-дослідного центру візуальної культури), Олександр Шагі (координатор програм Garage Gang Kollektiv). Проект проводився в рамках програми „Центр компетенцій для менеджерів культури“ Ґете-Інститутів у країнах Східної Європи та Центральної Азії.

Основні теги дискусії

02:24 / Лінда Черна: 20 років незалежності: як підтримується Tacheles Art House?

06:10 / Надія Парфан: Перетворення індустріальних просторів у культурні центри: чому це не працює у Києві?

09:00 / Лінда Черна: Міська влада та бізнес: хто головний? 

10:54 / Ольга Жук: The rent is too high!

17:54 / Анастасія Живкова: Які цінності та стратегії успішного культурного простору?

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Що є правдою найближчого можливого майбутнього? Чи розпізнають сучасники цей час як епоху Взаємостановлення? Люди усвідомили вразливість моделей, які організовує унормованість уявного ідеального? Чи справді конкуренція між ідеальними концепціями породжує насильство і звужує простір зарадності? Як змінюються ланцюги зворотного зв’язку в світі? Війна гасне і забирає з собою нерівність? Люди відкрили собі себе?