У Києві відбудеться семінар про вплив простору на внутрішній стан людини.

 

17-18 грудня Майстерня органічного дизайну та архітектури Living Architecture влаштовує практичний семінар "Як простір впливає на життя та внутрішній розвиток людини?"

Практичний-семінар для тих:
- хто цікавиться формуванням власного житлового та робочого середовища;
- у кого є запитання щодо впливу простору на якість життя, здоров’я та внутрішній стан;
- хто цікавиться не тільки фізичними аспектами форм матеріалів, кольорів, але і їх внутрішнім проявом.

На семінарі буде можливість  ознайомитися з принципами вирішення оточуючого простору і методами спостереження, що допоможуть свідомо ставитися до вашого фізичного оточення і побачити можливості його покращення. Лекторами виступлять практикуючий архітектор і дизайнер, співзасновник майстерні Living Architecture Олена Булавко та італійський архітектор, співзасновник майстерні Living Architecture Луїджі Ф’юмара.

Захід буде проходити два дні, 17 і 18 грудня у формі лекції, вправ з переживання простору та спостереження конкретного прикладу органічної архітектури. Для реєстрації потрібно надіслати ім'я, прізвище та номер телефону на електронну скриньку: [email protected]. Тел. для довідок: +380 (44) 228 37 43.

 

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ідеї учасників, які дані збирати, якою буде башта, виникали та змінювалися майже щодня, а з ними змінювалися й вони самі, і моє бачення, і наші розмови. Але якою б не була башта, вона буде «їхньою». Це буде історія про село, яке нарешті привласнюється, тому що стає їм відоме, власноруч вивчене. Те, що ми знаємо, не може бути відчуженим.