17 грудня о 12:00 на Майдані Незалежності обиратимуть сміттєвого короля.


Екологічний рух «За Затишну Землю» запрошує всіх взяти участь у флешмобі «Обрання сміттєвого короля», що відбудеться на центральній площі Києва.

Вже багато десятиліть на занедбаних звалищах, пляжах, у лісах та просто на вулицях непомітно творилася злими силами сміттєва сага: «І настали страшенні часи, коли сміття породило істот. І почали вони сперечатись. І розв'язалась війна за владу та запекла битва за сміттєвий престол. І той, хто найбільше забруднює землю, той хто найагресивніший та найядовитіший – переможе у боротьбі. І стане королем сміття. Темним володарем світу…» 

Передвиборча сміттєва кампанія матиме урочистий характер. Необхідно буде прийти 17 грудня на Майдан Незалежності, приєднатися до однієї з трьох команд та нарядити свого кандидата на сміттєвий престол. Обрання монарха відбудеться за найкращими традиціями – всенародним голосуванням за результатами виступу і промови. 

Сміття (чисте) чекатиме на кравців та кутюр’є на місці, але з дому треба взяти із собою непотрібні речі. Буде хороша нагода позбавитися всього зайвого і непотрібного, тому що – це теж сміття. Зібраний під час флешмобу непотріб піде на вторинну переробку до сміттєвого королівства.

Час і місце зустрічі: 17 грудня 2011 року, 12:00, Майдан Незалежності.

 

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ксенія Семенова: «Ми надзвичайно вдячні нашим донорам, партнерам, волонтерам іншим волонтерським організаціям і фондам, які вже 8 років працюють та об’єднують спільноти, щоб Україна перемагала. Саме оця об’єднаність українців та жага до життя допомагає нам також ставити все амбітніші цілі.»