Безіменне мистецтво

Безіменне мистецтво

48 2 хвилини хв. читання
23.12.2011

23 грудня о 12:00 відкривається Різдвяний мистецький ярмарок у Музичах. ВЕЛИКА ІДЕЯ побувала на передвідкритті проекту, та вперше на мистецькій події побачила твори без підписів автора.

Музичі Christmas Art Fair – це мистецька подія, водночас, тут можна купити твори художників як, наприклад, на ViennaFAIR, Art Basel чи Frieze. Але в Музичах немає численних зал, як на згаданих відомих ярмарках. Музичі Christmas Art Fair відбудеться в художній майстерні площею 25 м². І відвідувачами Музичі Christmas Art Fair будуть мешканці села Музичі та кияни, які приїдуть до села зі столиці, щоби подивитися (або купити) роботи Євгенії Белорусець, Анатолія Бєлова, Олени Бланк (молодшої), Анни Звягінцевої, Добрині Іванова, Алевтини Кахідзе, Аліни Копиці, Любові Малікової, Анни Надуди, Олексія Салманова, Олексія Сая, Катерини Свіргуненко, Тіберія Сільваші, «ТанцЛабораторіум», Лесі та Ярослави Хоменко, а також продукцію Garage Gang Kollektiv і Kyiv Style.

Музичі Christmas Art Fair відбудеться з 23 по 27 грудня. Час роботи ярмарку - 12.00-20.00. Святкові ціни до 500 грн. Вхід вільний Мапи проїзду. Контакти: Алевтина Кахідзе 067 4450150, Олена Остракова 067 4443566.

 

 

Головним мотивом для співпраці було відчуття: мистецтво заслуговує на всіх глядачів (із столиці, міста, села), але воно не любить компромісів! Запрошені художники навіть у столиці вважаються незрозумілими, епатажними, скандальними, і організатори не мали на меті, аби митці спростили свої підходи, виробляючи твори для нашої події. 

Радше один крок назустріч – ціни на Музичі Christmas Art Fair будуть дійсно святковими – до 500 гривень. Всі роботи залишаться на стінах до останнього дня ярмарку! На ідею запропонувати твори без підпису – щоб ціну твору визначав твір, а не ім'я художника – нас надихнув своїм листом Марсель Дюшан «Where do we go from here?» (Studio International, London, vol.189, Nr.973, January-February,1975). У рамках проекту представлено проект «Велика Історія Куренівки» від сінгапурського художника Джеральда Ляо і роботи 12-тирічного жителя Музичів поруч з роботами київських професійних художників.

 


Музичі Christmas Art Fair – проводиться в рамках довгострокового проекту художниці Алевтини Кахідзе Розширена Історія Музичів, метою якого є поширення історії села Музичів. В рамках цього проекту відбувається програма міжнародних резиденцій та інтервенції в межах села Музичі (більше інформації на сайті:www.alevtinakakhidze.com). Впродовж проекту заплановано видання книги «Розширена Історія Музичів», куди увійдуть події проекту від початку 2009 року.

 

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ксенія Семенова: «Ми надзвичайно вдячні нашим донорам, партнерам, волонтерам іншим волонтерським організаціям і фондам, які вже 8 років працюють та об’єднують спільноти, щоб Україна перемагала. Саме оця об’єднаність українців та жага до життя допомагає нам також ставити все амбітніші цілі.»