Київ. Місто, де все починається, Киев. Открой для себя, Kyiv. You will come back, Київ. Колиска слов'янської слави

Загалом на конкурс «Логотип та стиль міста Києва», що розпочався в кінці вересня, було надіслано 130 робіт. За словами начальника Головного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Марини Хонди, це були роботи як професіоналів, так і ініціативних киян, що вболівають за імідж столиці, зокрема дітей. Задача комісії, до якої увійшли дизайнери та художники полягає в тому, щоб визначити такі пропозиції, які за своїм змістом, кольором, настроєм відповідають духу сучасного Києва. Наразі очікується другий та третій етап конкурсу, в яких і буде визначено емблему-переможця. Автор логотипа міста отримає грошову винагороду у розмірі 50 тис. грн. Логотип і слоган будуть використовуватись у рекламних заходах для формування іміджу української столиці за кордоном.

 

 

 

 

 

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Вкладаючи кошти в культурний проект, який репрезентує країну як простір, що народжує зірок світового мистецтва, спонсори інвестують у власний успіх, бо позитивний імідж держави, де існує успішна, цікава всьому світу художня сцена – це найкращій шлях до поліпшення іміджу національного бізнесу на міжнародному ринку.