Проект, що об'єднав 12 столиць світу, під час міжнародної культурної програми у рамках Головування Польщі у Раді Європейського Союзу.

 

Як створити щось за участю багатьох? Як запалити енергію маленьких спільнот? Як об'єднати міста однією ідеєю? Як повернути цінність того, що зроблено руками?

Під час міжнародної культурної програми у рамках Головування Польщі у Раді Європейського Союзу польська дизайнерка та мисткиня Моніка Якубяк представила проект I, CULTURE PUZZLE: Майстерня Сучасного Ремесла. Проект став платформою для обміну досвідом, простором для створення спільноти, небайдужої до фундаментальних основ ремесел: знання, що передаються від покоління до покоління, від майстра до учня, захоплення своєю справою, повага та любов до матеріалу, з яким працюєш, відповідальність за високу якість виготовленого продукту.

Проект об'єднав 12 столиць світу: Пекін, Берлін, Брюссель, Копенгаген, Київ, Лондон, Мадрид, Мінськ, Москва, Париж, Варшава та Токіо. 

ВЕЛИКА ІДЕЯ представляє відео-репортаж проекту Києві, що відбувся на Софійській площі.

 

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Маршалл Розенберг, автор терміну «Ненасильницька Комунікація», говорив, що конфліктів на рівні потреб не існує, вони існують на рівні стратегії задоволення цих потреб.