Щоб нанести своє ім’я на віртуальну стіну спочатку треба зареєструватися, ввести суму внеску і вписати своє ім’я

 

Благодійний фонд Мистецький Арсенал пропонує долучитися до програми збору коштів для головного музейно-виставкового комплексу України. В рамках програми було запущено соціальний детермінований інтернет-проект під гаслом «Створимо Мистецький Арсенал разом!». Сьогодні кожен прихильник мистецького руху в Україні чи світі може відчути себе меценатом, вклавши свої фінансові ресурси в проект розвитку Мистецького Арсеналу.

Для привабливості проекту, по-перше, було створено унікальну віртуальну стіну, на котрій кожен благодійник зможе залишити своє ім’я, по-друге, було анонсовано, що кожен соціальний інвестор зможе взяти участь у розіграші фотоапаратів та подорожей до найвідоміших музеїв світу, таких як Лувр, Прадо, Ермітаж, Дрезденську картинну галерею, Національну галерею у Варшаві.

Щоб нанести своє ім’я на віртуальну стіну спочатку треба зареєструватися на сайті благодійного фонду Мистецький Арсенал, потім обрати собі цеглину, ввести суму внеску і нарешті вписати своє ім’я. Імена потрапляють на стіну в режимі он-лайн. Віртуальна стіна розрахована на 32 тисячі цеглин, а отже саме стільки благодійників зможуть долучитися до розвитку української культури.

Серед найперших імен, що вже значаться на віртуальній стіні Мистецького Арсеналу, можна побачити Віктора та Катерину Ющенко, Сергія та Вікторію Тігіпко, Романа Балаяна, Івана Малковича, Ганну Безулик, Аллу Мазур.

Ідея проекту – участь кожної небайдужої та соціально відповідальної особистості у процесах розвитку культури в Україні. Серед основних цілей проекту – розвиток традицій меценатства, збір коштів та підтримку конкретних напрямів діяльності інституції та створення у суспільстві культурного простору, центром тяжіння якого стане Мистецький Арсенал.

Зробити внесок можна тут.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Менше ніж через 10 років ми зможемо керувати машинами, чутливими до руху очей, а також ковтатимемо нанороботів для загоєння травм у наших тілах.