Astoria Scrum River Bridge, який встановили на 33-ій вулиці Нью-Йорка, простояв лише 82 дні, проте вирішив питання поламаної труби 20-тилітньої давності. 

 

Це реальна історія про те, як невелика творча взаємодія може покласти край тривалій проблемі, що за роки перетворилася на невидимку і продовжувала незмінно та смиренно докучати людям.

Річка-Гниличка або як її назвали в оригіналі Astoria Scum River – це невеликий струмок брудної води, який витікав на тротуар через несправну трубу на 33-ій вулиці Нью-Йорка. Особливо небезпечним це місце було взимку, коли вода замерзала і утворювала ожеледицю.

В той час коли влада залишалась осторонь, проблему вирішили вуличні інтервенти — інженер Джейсон Еппінк та дизайнер Постерчайлд. Вони встановили звичайнісінький міст, який допомагав долати водяну перешкоду на тротуарі. Об'єкт створили із переробних матеріалів: старого верстата, знайденого на узбіччі, викручених зі старого столу гвинтів та металевої пластини із відпрацьованого електричного щитка.

Міст був встановлений 30 грудня 2009 року, і цю ідею одразу вподобали пішоходи. За кілька днів його творці стали популярними в друкованих та он-лайн медіа, про них багато говорили у блогах. Не минуло й місяця, як 25 січня 2010 року Джейсон Еппнік отримав лист від нью-йоркської адміністрації з похвалою та обіцянкою полагодити трубу.

За два дні розпочалися ремонтні роботи, і дуже скоро тротуар позбувся своєї річки, а пішоходи проблеми тривалістю у 20-ть років. 20 березня міст було демонтовано за відсутністю потреби в ньому.

 

Автор
..............

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Гра «Місто Синергія» сприяє розвитку спільної мови для команди, що підвищує їх адаптивність та винахідливість у спільних діях.