Можливості. Лютий 2012

Можливості. Лютий 2012

540 27 хвилин хв. читання
16.02.2012

Виставка про освіту в Канаді, стипендії на вивчення соціальних наук в Німеччині та політехнічних наук – в Тайвані, стажування в США, конкурс Future Generation та багато іншого.

 

ГРАНТИ / СТИПЕНДІЇ / РЕЗИДЕНЦІЇ

КОНКУРС СОЦІАЛЬНО-КУЛЬТУРНИХ ПРОЕКТІВ ЛЬВІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ. Метою конкурсу є залучення людських та громадських організацій і впровадження інноваційних підходів до реалізації соціально-економічної та культурної політики на міському рівні. До участі запрошуються громадські та інші організації, які є офіційно зареєстрованими як неприбуткові, за винятком релігійних організацій та політичних партій. Основні напрямки – це культура та розвиток громадянського суспільства, розмір гранту – 5-20 тис. грн. Проекти відбиратимуться відповідно до їх актуальності для львівської громади та важливості отриманих результатів внаслідок їх реалізації. Проекти, які передбачають фінансування третіх сторін отримають додаткові переваги при розгляді на конкурсній комісії. Дізнатися більше інформації про конкурс та завантажити аплікаційну форму можна тутКінцевий термін подачі проектів на участь у конкурсі - 24 лютого 2012, 17:00.

ГРАНТ ФОНДУ СЬЮЗЕН ЗОНТАГ: ПЕРЕКЛАД З ПОРТУГАЛЬСЬКОЇ НА АНГЛІЙСЬКУ. Отримати грант фонду Сьюзен Зонтаг може будь-який перекладач не старше 30 років, що подасть заявку на переклад книги з португальської на англійську мову. Пропонована на переклад книга має перебувати у категорії художньої літератури або листування. Обсяг роботи повинен бути таким, щоб його можна було виконати протягом п'яти місяців: грант буде присуджено в червні 2012 року, а закінчити роботу необхідно в жовтні 2012 року. До розгляду приймаються новели, п'єси, збірки оповідань або віршів, колекції листів, що мають літературну значимість. Перевага буде віддаватися роботам, які раніше не перекладалися. Заявки на переклад раніше перекладених робіт також будуть розглядатися, але заявка повинна включати пояснення заявника, чому книга потребує нового перекладу. Більше про грант можна дізнатися на сайті. Дедлайн – 1 березня 2012.

СТИПЕНДІЇ ВІД «JOINT JAPAN WORLD BANK GROUP». Об’єднаний банк Японії оголошує початок прийому заявок на стипендійну програму, яка покриває навчання, витрати на життя та квитки на переліт. До участі запрошуються «професіонали середньої ланки», які бажають отримати ступінь бакалавра у закладах світового класу. Пропоновані предмети: освіта, здоровя, економіка, сільське господарство, навколишнє середовище, управління природними ресурсами тощо. Програма в основному орієнтована на працівників державного сектору  та інших осіб, які працюють у суміжних сферах. За додатковою інформацією звертатися до Даніеля Карбонно (Danielle Carbonneau, [email protected]) та до Каріма Жиглера (Karim Gigler [email protected]). Тут можна дізнатися, чи відповідаєте ви критеріям конкурсу, а також ознайомитися з аплікаційною формою. Дедлайн – 31 березня 2012. 

ОДНОРІЧНА СТИПЕНДІЯ В БАВАРІЇ. Баварське міністерство науки, досліджень і мистецтв пропонує стипендії випускникам українських вишів. Стипендія служить для фінансування докторантури або аспірантури в баварському університеті. Спершу стипендія видається на один рік, але може бути розширеною до трьох років. Річна стипендія складає €8,400 (в місяць €700). Особи, що претендують на певні пільги (самотні батьки або особи з неробочим чоловіком і принаймні однією дитиною) можуть отримувати €10 320. Заповнити заявку на участь можна на сайті до 15 лютого.

CТИПЕНДІЇ ДЛЯ НАВЧАННЯ В ТАЙВАНІ. Поруч з Hsinchu Science Park («Силіконовою долиною» в Тайвані) знаходиться національний університет Chiao Tung. Напрямки закладу: машинобудування, електротехнічна та обчислювальна техніки, інформатика, науки, біологічні науки і технології, фотоніка, менеджмент, гуманітарні та суспільні науки. Пропонується міжнародна аспірантська програма в області електротехніки та комп'ютерних наук (International graduate program in Electrical engineering and computer science, EECS), Global MBA Program (GMBA) та безкоштовні курси японської мови. Деталі шукати на сайті. Крайній термін подачі заявок – 31 березня 2012.

CТИПЕНДІЇ ДЛЯ ЗАРУБІЖНИХ ДОСЛІДНИКІВ (ФРАНЦІЯ). Оголошено конкурс грантів на 2012 рік для зарубіжних дослідників. Стипендіальна програма міста Париж створена для іноземних дослідників, переважно аспірантів, з метою залучити їх до роботи в державних дослідницьких лабораторіях Парижу на певний періоду. Мета програми - встановити нові та зміцнити вже існуючі відносини між паризькими та зарубіжними дослідницькими центрами. Умови для участі в конкурсі стипендій: ступінь кандидата наук (PhD) і вище та членство у будь-якій дослідницькій структури в своїй країні. Також кандидат повинен постійно проживати у країні, громадянином якої він є. Кандидати, які вже отримували в минулому цю стипендію на наукові дослідження або стипендію Фернана Броделя, не можуть брати участь в конкурсі. Умови перебування у Франції: молоді дослідники знаходяться там від 3 до 12 місяців (прибуття до Франції – в період з вересня по лютий), стипендія - 2500 євро на місяць; досвідчені дослідники - від 2 до 6 місяців, стипендія складатиме 3000 євро на місяць. Стипендіатам надається медична страховка,  фінансова допомога на придбання авіаквитка, допомога в пошуках житла. Більш детально з програмою можна ознайомитися тут. Крайній термін подачі документів: 1 березня 2012.

СТИПЕНДІЯ НА НАВЧАННЯ У ПОЛЬЩІ ІМЕНІ ЛЕЙНА КІРКЛАНДА. Польсько-Американський Фонд Свободи і Польсько-Американська Комісія Фулбрайта оголошують конкурс для кандидатів з України на отримання стипендій ім. Лейна Кіркланда у 2012/2013 навчальному році. Програма адресована молодим лідерам, що зацікавлені у розвитку громадянського суспільства в своєму регіоні та спеціалізуються у наступних галузях:економіка і менеджмент, адміністрація/менеджмент, державне управління, право, суспільні науки, політологія і міжнародні відносини, політика розвитку та гуманітарна допомога. Реалізація Програми відбувається в рамках двосеместрового навчання у вищих навчальних закладах Польщі та 2-4 тижневих професійних стажувань у державних або приватних установах й організаціях. Обов’язкові вимоги до кандидатів: українське громадянство, ступінь магістра, вік до 35 років, знання польської або англійської мови, мінімум 2 роки досвіду професійної діяльності. З іншими вимогами та аплікаційними документами можна ознайомитися тут. Останній термін подання анкет 1 березня 2012 року.

JACOBS UNIVERSITY ЗАПРОШУЄ НА НАВЧАННЯ (НІМЕЧЧИНА). Університет повністю або частково покриває навчання для мотивованих, соціально ініціативних студентів зі значними академічними здобутками. Найбільш талановиті стипендіати забезпечуються також місцем проживання і харчуванням. Університет пропонує повний перелік програм – від бакалаврських до докторату, а також широкий спектр спеціальностей. Згідно зі статистичними даними, приблизно 40% пошукачів мають шанс отримати стипендію. Деталі аплікаційного процесу та перелік документів знаходяться тут. Дедлайн – 15 лютого 2012.

FULBRIGHT FACULTY DEVELOPMENT PROGRAM. 1 лютого розпочинається набір на програму для викладачів та адміністраторів вищих навчальних закладів, співробітників науково-дослідних установ, журналістів, фахівців з бібліотечної, музейної та архівної справи, спеціалістів у сфері управління культурою, працівників громадських організацій (НДО) на 2013-2014 рік. У конкурсі можуть брати участь фахівці віком до 35 років, які ще не мають наукового ступеня та молоді кандидати наук (не пізніше 3-х років після захисту). Учасники програми отримують щомісячну стипендію, додаткові кошти для придбання професійної літератури, медичне страхування та квиток в обидва боки. Претенденти повинні викладати у ВНЗ та мати щонайменше 2 роки досвіду викладання чи адміністративної роботи у системі вищої освіти або 2 роки професійного досвіду у відповідній галузі, вільно володіти англійською мовою та мати українське громадянство. Програма не передбачає здобуття наукового ступеня, але надає можливість стипендіатам відвідувати семінари та лекції в якості вільних слухачів. До розгляду та участі у конкурсі приймаються лише індивідуальні дослідницькі проекти. З основними галузями спеціалізації та аплікаційними документами можна ознайомитися тут. Дедлайн – 31 березня 2012.

FULBRIGHT GRADUATE STUDENT PROGRAM. Навчання в американських університетах від одного до двох років на здобуття ступеня магістра. У конкурсі можуть брати участь студенти старших курсів та випускники ВНЗ. Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни. Вимоги до кандидатів: українське громадянство та проживання в Україні на час проведення конкурсу, диплом бакалавра, спеціаліста або магістра на час призначення стипендії (у серпні 2012 р.), вільне володіння англійською мовою та необхідність повернення в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту (відповідно до вимог візи J-1, яку отримують учасники програми). Грант покриває оплату навчання в університеті, щомісячну стипендію, додаткові кошти для придбання підручників та професійної літератури, медичне страхування та квиток в обидва боки. З переліком документів та анкетою можна ознайомитися тут. Крайній термін подачі заявок – 16 травня 2012.

INTERNATIONAL DOCTORAL PROGRAM IN SOCIAL SCIENCES (НІМЕЧЧИНА). Berlin Graduate School of Social Sciences  оголошує набір студентів в аспірантуру на 2012 рік. Стипендія складає до 1200€/місяць, максимум 36 місяців. Відбір заснований на академічних успіхах, конкурс відкритий для студентів зі ступенем магістра або його еквівалентом в області соціальних наук (соціології, політології та суміжних дисциплінах). Цінуватиметься високий рівень знань про сучасні теоретичні дискусії у галузі соціальних наук і поглиблене знання методів соціологічних досліджень, а також прихильність емпіричним дослідженням. Передбачається знання англійської мови на академічному рівні. Дослідження кандидатів повинно стосуватися порівняльного аналізу наступних напрямків: соціальна нерівність і благополуччя, соціальний протест і соціальний конфлікт, міграція і культурне розмаїття, процеси демократизації та стійкість самодержавства, багаторівнева і багатонаціональна політика, політичні інститути, політичні конфлікти тощо. З повним переліком напрямків та анкетою для участі можна ознайомитися на сайті. Дедлайн подачі заявок – 15 лютого.

 

КОНКУРСИ / ПРОГРАМИ / АКЦІЇ

ПРОГРАМА СХІДНОГО ПАРТНЕРСТВА З ПИТАНЬ КУЛЬТУРИ (ДЛЯ ПІВДЕННИХ ОБЛАСТЕЙ). Проект «Нове дихання культури: мистецтво оживляє спадок» ставить за мету підтримувати та розповсюджувати найкращі інноваційні творчі практики на основі традиційного культурного спадку (наприклад, музеїв), залучати громадські організації, творчі угруповання та авторів до співпраці, розвивати партнерство між різноманітними організаціями у сфері культури та сприяти міжнародній співпраці в рамках регіону Східного Партнерства; на меті також допомогати музеям стати більш відкритими та привабливими для широкої публіки. До участі запрошуються культурні заклади та неурядові організації, культуртрегери, куратори, автори, агенти змін, що представляють південь України (Херсон, Миколаїв, Одеса, АР Крим). Щоб взяти участь потрібно заповнити відповідну анкету (для музеїв або для організацій, груп чи авторів) та відправити за адресою [email protected].Додатково у вересні буде оголошено  конкурс для учасників майстер-класу з неформальної міжкультурної освіти. Дедлайн конкурсу – 29 лютого 2012.

ДЛЯ ЖУРНАЛІСТІВ. Міжнародний Жіночий Фонд ЗМІ розшукує переможців 2012 року у номінаціях «Журналістська відвага» та «Життєві досягнення». До участі запрошуються журналістки, що працюють на повну ставку, є частково зайнятими у медіа або займаються фрілансом, і на даний момент працюють у друкованих чи он-лайн виданнях, а також у сфері телерадіомовлення. У номінації «Журналістська відвага» розглядатимуться лише журналістки, що працюють в організаціях, основною метою діяльності яких є суто журналістика. У номінації «Життєві досягнення» розглядатимуться як працюючі журналістки, так і ті, що вже вийшли на пенсію. Більше інформації можна знайти тут. Дедлайн подання заявок – 2 березня.

ВЕЧІР СУЧАСНОГО МИСТЕЦЬКОГО КІНО В ОДЕСІ. Фестиваль "Німі Ночі" відкриває пошук серед українських кінематографістів для участі у вечорі сучасного мистецького кіно. Фестиваль відбудеться 15 - 17 червня в Одеському порту. "Німі Ночі" – кінофестиваль під відкритим небом, який фокусується на відновленні авангардного кіно України та Радянського Союзу. Цього року в ньому візьмуть участь українські, болгарські, голландські та грузинські фільми.  До участі приймаються документальні фільми, анімація, фантастика або експериментальні версії, які зосереджені на «локалізмі» або на змінах, що відбуваються в навколишньому ландшафті. Цей ландшафт може бути географічним, історичним, архітектурним, психологічним, фантастичним тощо. Максимальна тривалість роботи - 10 хвилин. Для подання заявки необхідно надіслати коротку біографію та DVD за адресою: Channa Boon, Hoefkade 654, 2526CN The Hague, The Netherlands. За додатковою інформацією звертайтеся: Channa Boon (англійською) [email protected], Володимир (українською) [email protected]. Дедлайн – 15 березня 2012. 

КОНКУРСИ З РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНОГО ПІДПРИЄМНИЦТВА. Антикризова гуманітарна програма Міжнародного фонду “Відродження” та консорціум партнерів у складі Британської Ради в Україні, Фонду Східна Європа, “PricewaterhouseCoopers в Україні”, “Ерсте Банку” й Українського Фонду підтримки підприємництва оголошують два конкурси в межах проекту “Сприяння соціальному підприємництву в Україні”. Перший – це “Підтримка ресурсних центрів із розвитку соціального підприємництва в Україні”. Його мета – підтримати не менше трьох центрів сприяння соціальному підприємництву на базі громадських організацій, благодійних фондів або вищих навчальних закладів для сприяння комплексному розвитку цього сектору в Україні. Другий конкурс – "Надання фінансової підтримки на реалізацію кращих бізнес-планів громадських організацій і благодійних фондів із розвитку соціальних підприємств” має на меті підтримати реалізацію інноваційних бізнес-планів щодо розвитку соціального підприємництва, розроблених громадськими організаціями та благодійними фондами. Учасниками конкурсів можуть бути українські громадські організації зі статусом юридичної особи, керівники чи співробітники яких брали участь у тренінгах із розвитку соціального підприємництва в листопаді 2011 року та січні 2012 року й одержали відповідний сертифікат. Громадські організації повинні мати значний досвід у сфері надання соціальних послуг уразливим верствам населення та досвід роботи з місцевими органами влади, бізнесу та ЗМІ. Детальніше про умови участі можна дізнатися тут. Дедлайн подачі заявок для обох проектів – 2 березня 2012. 

КОНКУРС ІДЕАЛЬНОЇ ОБКЛАДИНКИ ДЛЯ ЖУРНАЛУ «САЛОН». Протягом 15 років «Салон» слідкує за подіями в інтернаціональному середовищі дизайну та архітектури. В рамках проекту I SEE DESIGN команда журналу проводить регулярні зустрічі для обміну досвідом для популяризації дизайн-мислення. Інтернет-майднчик проекту – це путівник по світові сучасного дизайну. З приводу 15-річного ювілею журнал «Салон» готує спеціальний збірник обкладинок. До участі у конкурсі запрошуються професіонали графічного дизайну. Завдання – у продовження теми «Ідеальний світ» придумати «ідеальну обкладинку» для видання, яке присвячене найкращим інтерєрним рішенням та предметному дизайну. Переможці конкурсу отримують річну підписку на «Салон», блокноти Moleskine та спеціальні подарунки від партнерів. Найкраща ж ідея стане обкладинкою збірки. Проекти надсилати на [email protected], не забудьте вказувати тему листа. Дедлайн – 25 лютого 2012.

COMMUNITY CONNECTIONS PROGRAM 2012. Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) повідомляє про початок програми „Громадські зв’язки” (Community Connections Program), яка передбачає 3-тижневе стажування у США. Впродовж цього часу її учасники знайомляться  зі щоденною роботою американських фахівців, обмінюються професійним досвідом. Під час перебування у США учасники проживатимуть у приймаючих сім’ях. Програма „Громадські зв'язки” не має вузької тематичної спрямованості. Щороку визначаються пріоритетні теми для поїздок на поточний рік, а також регіони України, де відбувається відкритий конкурсний відбір учасників. Для участі у програмі знання англійської мови не вимагається. Орієнтовна дата поїздки групи – червень 2012 року. Всі витрати покриваються програмою, окрім витрат, пов’язаних із виготовленням закордонного паспорта та подорожей територією України. З переліком напрямків та анкетами учасників можна ознайомитися на сайті. Останній термін подання анкет 21 лютого.

ФЕСТИВАЛЬ ЦИФРОВОГО КОРОТКОМЕТРАЖНОГО КІНО NOUVEAUX CINÉMAS. До участі запрошуються автори, які працюють в області цифрового кіно, кліпмейкерства, анімації та відеоарту (професійна камера, відео камера, веб-камера, фотоапарат, анімація,  stop motion тощо). Обрані фільми демонструватимуться на восьмому фестивалі Nouveaux Cinémas в Парижі в червні 2012 року та на першому фестивалі Nouveaux Cinémas Ukraine у вересні 2012. Nouveaux Cinémas не має конкурсної програми і призового фонду, тобто не присуджує премій і не визначає переможців. Місія Nouveaux Cinémas це сприяння розвитку молодого цифрового кіно і його поширення. Одним з головних критеріїв Nouveaux Cinémas при відборі фільмів до програми фестивалю є переосмислення цифрових технологій та їх нове використання в кінотворчості. Умови подання проектів: тривалість: від 1 до 20 хвилин, використання виключно цифрових технологій при зйомці або постпродакшені, французькі субтитри (якщо необхідно). З додатковими питаннями звертатися на мейл  [email protected]. Усі бажаючі повинні зареєструватися online і відправити заповнений і підписаний автором формуляр з копією фільму на DVD поштою до 15 лютого 2012 року (ваш конверт повинен бути опущений в поштову скриньку не пізніше 15 лютого) за адресою: Фестиваль Nouveaux Cinémas Ukraine, Київ, 02140, Дарницький р-н., вул. Григоренко 22/20, кв.6.

НАБІР НА ЛІТНЮ ДОСЛІДНИЦЬКУ ПРОГРАМУ: НАУКИ ПРО ЖИТТЯ. Федеральний політехнічний інститут Лозанни пропонує стипендію студентам, що вчаться біології, фізики, хімії, біоінженерії та комп’ютерним дисциплінам як мінімум на другому курсі. Протягом липня-серпня 2012 року у них буде можливість стажуватися в лабораторії одного з чотирьох інститутів: – Brain Mind Instutute (BMI), Institute of Bioengineering (IBI), Global Health Institute (GHI) та Swiss Institute for Experimental Cancer Research (ISREC). Пакет документів для аплікації має включати мотиваційний лист, два рекомендаційних листа та диплом з результатами академічної успішності або витяг з заліковки. Он-лайн заявку потрібно заповнити до 6 лютого 2012.

ЛИСТІВКІ ДЛЯ МЕРЕЖІ EGOЇСТИ. Благодійний магазин "Щастя" оголосив конкурс на створення дизайну листівок EgoЇсти. Шість найкращих вийдуть накладом в 120 000 екземплярів у 60-ти містах України. Випуск листівок приурочений до 17 лютого та дня «Спонтанного виявлення доброти», тому тема листівок має якимось чином перегукуватися з цим святом. З вимогами до оформлення можна ознайомитися тут. Роботи потрібно надсилати за адресою [email protected]. Дедлайн – 10 лютого 2012.

FUTURE GENERATION ART PRIZE. Розпочато прийом заявок для участі в конкурсі на отримання премії Future Generation Art Prize 2012. Це міжнародний конкурс для митців віком до 35 років, котрий засновано з метою відкриття нових імен в світі мистецтва та надання довгострокової підтримки наступному поколінню художників, незалежно від місця їх народження та проживання. Головний приз – $100 000 (з яких $60 000 художник отримає готівкою, а $40 000 буде видано для створення нових робіт). Окрім головної премії, спеціальними преміями та різноманітною підтримкою будуть відзначені ще п’ятеро художників. Заявки на участь у конкурсі можна подавати в режимі он-лайн на офіційному сайті премії. Премія заснована Фондом Віктора Пінчука у грудні 2009 року. Реєстрація на сайті триває з 6 лютого до 6 травня 2012.

НАВЧАННЯ ДЛЯ МОЛОДИХ ХУДОЖНИКІВ «СУЧАСНЕ МИСТЕЦТВО». Благодійний фонд культури та мистецтва «Про Арте» оголошує набір на півторарічну мистецьку програму навчання в Санкт-Петербурзі. Мета програми – розвинути творчий потенціал та критичне мислення молодих художників, створити поле для їх професійного спілкування та підтримати нові проекти. До участі запрошуються митці, студенти художніх вишів та активісти в області сучасних візуальних мистецтв віком від 20 до 30 років. Важливою складовою навчання є постійна самостійна робота. Ознайомитися з умовами навчання та заповнити анкету можна тут. Дедлайн – 10 лютого 2012.

«НОВИЙ УКРАЇНСЬКИЙ ПЕЙЗАЖ» ЧЕКАЄ НА НОВІ ТАЛАНТИ. OntoArteGalleria оголошує міжнародний конкурс молодих художників «Новий український пейзаж». До участі запрошуються художники віком від 18 до 30 років. Роботи фіналістів конкурсу будуть опубліковані 15 лютого на сайті OntoArteGalleria. Переможці конкурсу будуть представлені в рамках Міжнародного Арт-проекту "Пейзаж XXI століття", опубліковані в каталозі проекту та нагороджені дипломами. Заявки на участь приймаються за адресою [email protected]. Вони мають містити коротке резюме художника та не більше трьох прев’ю його робіт (jpeg, до 10 Мб). Конкурс триватиме з 1 до 10 лютого 2012 року.

АКЦІЯ «ЛЬОДЯНИК ЗА КНИЖКУ». Візьми участь в культурному житті столиці. Принеси в «Диван» (Бесарабська площа, 2) хорошу книжку і отримаєш натомість смачних льодяників. Ресторація «Диван» працює щодня з 12-00 до 3-00 (у вихідні - до 6).

АКЦІЯ «ЗРОБИМО УКРАЇНУ ЧИСТОЮ 2012». Долучайся до команди активістів «Зробимо Україну чистою!», і ти отримаєш досвід організації масштабної акції (на рівні міста чи країни), корисні контакти зі сфери бізнесу, шоу-бізнесу та серед активної молоді, зробиш свій внесок у покращення рівня життя у своєму місті та всій країні. Для цього потрібно зв’язатися із координатором з комунікацій за адресою [email protected].

ПРОГРАМА ФОНДУ СПРИЯННЯ ДЕМОКРАТІЇ. Фонд спрямований на підтримку перспективних проектів, призначених сприяти демократичним перетворенням та побудові громадянського суспільства в Україні. Гранти надаються виключно українським організаціям, що мають статус недержавних та неприбуткових, також благодійним фондам та аналітичним центрам. Організації та їхні працівники не можуть представляти політичні партії, бути призначеними або обраними на державні посади. Максимальна сума фінансування одного проекту складає $24000, середні суми грантів становлять від $5000 до &15000. Грантові заявки необхідно подавати англійською та українською мовами. Тривалість проекту не має перевищувати одного року. Тематичні пріоритети Фонду сприяння демократії: права людини, верховенство права та реформа в галузі права, юридична просвіта громадян, судова підтримка, підтримка проектів правозахисних груп та діяльність після завершення проекту, економічні реформи, підтримка громадських ініціатив, розвиток виборчої системи, антикорупційна діяльність та прозорість уряду. Про порядок подачі заявок можна дізнатися тут.

«ЕЙДОС»: ПОПУЛЯРИЗАЦІЯ ФІЛОСОФІЇ. Товариство Українських Філософів і Релігієзнавців оголошує конкурс на кращу статтю у галузі філософії чи релігієзнавства. «Ейдос» - це змагання між студентами, що дасть змогу останнім показати й виразити себе як автора-публіциста. Метою конкурсу є популяризація даної галузі знань, розширення філософсько-релігієзнавчого кругозору українця. Обсяг статті має складати від 1.5 до 5 сторінок друкованого тексту українською або російською мовою. З додатковими вимогами можна ознайомитися на сайті. Статті відправляти на пошту [email protected] з дописом власної домашньої адреси, ПІБ. У призовому фонді – книги від видавництва Колоквіум та інтернет-магазину Християнської академічної книги, серед яких твори Ніцше, Хайдегера та інших, туристичний приз від тур-фірми міста Острог тощо. Дедлайн – 15 лютого 2012.

МОЛОДІЖНІ ПРОЕКТИ NON STOP MEDIA. З 17 до 30 квітня в Харкові триватиме 6-й фестиваль молодіжних проектів «Non Stop Media», що має на меті розвивати та підтримувати молодих художників. У рамках проекту Харківська муніципальна галерея оголосила попередній конкурс, переможці якого зможуть презентувати свої проекти під час фестивалю. До розгляду приймаються художні проекти в будь-якій техніці і будь-якої тематики. Існує вікове обмеження для авторів – від 16 до 30 років. Окрім авторських, можна подавати також групові й кураторські проекти. Для участі в конкурсі авторам необхідно надати заповнену анкету, контакти авторів і кураторів та ілюстративний матеріал на цифрових носіях (надсилати поштою або приносити в галерею). Заявки приймаються до 10 лютого 2012.

 

ФОРМАЛЬНА ТА НЕФОРМАЛЬНА ОСВІТА

СЕМІНАР З УПРАВЛІННЯ В УНІВЕРСИТЕТІ КАРЛА ФРІДРІХА ГЕРДЕЛЕРА. Фундація Роберта Боша запрошує представників державного сектору та НУО подати заявку на тритижневий семінар з питань управління в Німеччині та Польщі. Університет К.Ф. Герделера забезпечує поглиблену підготовку нового покоління керівників з Вірменії, Азербайджану, Білорусі, Грузії, Молдови, Туреччини, Росії та Україні в галузі ефективного управління, і тим самим, сприяє становленню відповідальних та стабільних бізнес-стратегій в державному секторі. Університет пропонує майбутнім політикам можливість поглибити свої знання про політичні взаємозв'язки і міжнародне співробітництво. Учасники зустрінуться з експертами з цивільного суспільства, політики і управління в Німеччині та ЄС, і отримають підвищення кваліфікації. Робочою мовою семінару є німецька. З більш детальною інформацією та формами заявок можна ознайомитися тут. Заявки приймаються до 12 березня 2012 року. 

ПРОГРАМА МИСТЕЦЬКИХ КУРСІВ «ЕКСПЕРТ». Культурний Проект представляє нову програму інтенсивних чотирьох лекційних курсів «Експерт». Програма розроблена для більш детального висвітлення тем, про які часто ми маємо досить побіжне уявлення. Разом з провідними мистецтвознавцями в атмосфері галерей міста ви отримаєте вичерпну інформацію про найрізноманітніші напрямки розвитку світового мистецтва. Програма складається з 12 чотирилекційних курсів, які проводитимуться двічі на місяць протягом лютого-липня. Кожен курс містить 4 лекції на тиждень з вечірніми заняттями у будні дні та денними заняттями у вихідні дні. Лекції тривають 2 академічні години. У лютому стартують ще два курси: "Напрями світової архітектури ХХ століття" (7 по 11 лютого) та "Скульптура ХХ століття"( 21 по 25 лютого). Реєстрація здійснюється до 2 та до 15 лютого відповідно.

МАЙСТЕР-КЛАС: ОПЕРАТОРСЬКА МАЙСТЕРНІСТЬ ТА ВІДЕОМОНТАЖ. Безкоштовні майстер-класи для тих, хто бажає навчитися знімати та обробляти цифрове відео. В програмі майстер-класів: прийоми роботи з відеокамерою, побудова кадру, світло при відеозйомці; етика відеооператора; обробка відеоматеріалу на комп’ютері: корекція кольору, монтаж, відеоефекти; обробка звукового ряду тощо. З додатковими питаннями звертатися на [email protected]. Для участі необхідно заповнити онлайн-форму.

ВИСТАВКА “ОСВІТА В КАНАДІ”. Посольство Канади в Україні спільно з компанією Studentland організовує виставку «Освіта в Канаді», яка пройде у Львові, Одесі та Києві наприкінці лютого 2012. Представники 16 рейтингових канадських закладів презентують можливості отримання та переваги канадської освіти, дадуть відповіді на всі Ваші запитання в режимі прямого діалогу. З розкладом виставки можна ознайомитися тут. Для участі необхідно зареєструватися до 21 лютого.

СЕМІНАР «КОНТРАКТОВА ПЛОЩА: СЦЕНАРІЇ РОЗВИТКУ». Якщо Ви молоді, енергійні, цікавитеся архітектурою і урбаністикою та небайдужі до проблем сучасного розвитку міського простору, запрошуємо Вас взяти участь у п’ятиденному міжнародному воркшопі «Контрактова площа: сценарії розвитку», який проводиться в рамках міжнародного архітектурного фестивалю CANactions і відбудеться з 24 по 28 квітня 2012 року у Києві. До участі запрошуються: архітектори, соціологи, економісти, географи, громадські активісти, екологи, інженери-транспортники, діячі культури, співробітники профільних відділів органів місцевої влади та представники інших гуманітарних і технічних спеціальностей, які займаються розвитком міста. Участь у воркшопі безкоштовна. Організатори сплачують проживання, харчування учасників та витратні матеріали, необхідні для проведення воркшопу. Проїзд до місця воркшопу учасники забезпечують собі самостійно. Більш докладний опис воркшопу та вимоги до учасників Ви можете завантажити за наступним посиланням. Кінцевий строк подання аплікаційних документів спливає 15 березня 2012. Про результати відбору всіх учасників конкурсу буде повідомлено до 30 березня.

КУРС ГРАФІЧНОГО ДИЗАЙНУ ВІД MASTER SCHOOL. OpenStudy розігрує безкоштовне місце на курс «Графічний дизайн: базовий» спільно з київською школою дизайну Master School. До конкурсу запрошуються всі, хто в майбутньому бачить себе як дизайнера логотипів, хоче займатися розробкою фірмових стилів, зовнішньої реклами, працювати з сайтами. Для участі потрібно просто завантажити портрет свого улюбленого ілюстратора/дизайнера/рекламіста у альбом в нашій групі ВКонтакте, написати кілька слів про те, через що обрали саме цю людину, зібрати найбільшу кількість likes під фото і вперед! Дедлайн 4 лютого 2012.

БЕЗКОШТОВНІ ЛЕКЦІЇ В КИЄВІ. 9 лютого в Астрономічній обсерваторії КНУ ім. Шевченка (вул.Обсерваторна,3) о 19.00 відбудеться лекторій «Далекий та близький всесвіт». Щосуботи о 14.00 в лекційному залі Національного художнього музею України (вул. Грушевського, 6) відбуваються лекції на тему «Український живопис» (вхід – 5 грн). Розклад лекцій можна знайти на сайті.

НАВЧАННЯ ВІД ЛОМО (КИЇВ). Представництво ломографії в Україні розпочинає новий навчальний сезон, запалюючи ідеями та контрастами: щосуботи, починаючи з 28 січня у Фотофонді на вул.Горького, 4/6 проходитимуть майстер-класи з особливого виду фотомистецтва - ломографії. Цієї суботи ви матимете змогу познайомитися з однією з найпопулярніших плівкових камер 2011 року – La Sardina та приготуватися до серйозних, однак запаморочливих експериментів. Більше тут. 

KYIV FASHION WEEK. 22 Міжнародний фестиваль моди відбудеться у Києві 15-18 лютого. Крім дефіле, програма містить також майстер-класи та семінари для професіоналів модної індустрії. Також запланований конкурс ескізів одягу молодих модельєрів-дизайнерів «Золотий розчерк». Замовити безкоштовне запрошення можна тут.

 

ТВОРЧІ РОБОТИ 

ZIK ШУКАЄ ВЕДУЧОГО НОВИН. У зв’язку з розширенням інформаційного мовлення, телеканал ZIK (м. Львів) оголошує конкурс на посаду ведучого телевізійних новин. Вимоги до претендентів: досвід роботи репортером, досвід роботи редактором в електронних ЗМІ, телегенічна зовнішність, гарно поставлений приємний голос, чітка дикція, бездоганне володіння українською мовою, вік 25-35 років, чоловік. Резюме з фото, творчий доробок, наявні відео та аудіо матеріали надсилати на електронну скриньку [email protected] до 15 березня 2012 року.

 


З питань співпраці та розміщення інформації звертайтеся на адресу [email protected]Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Три основні елементи для впливової стратегій дистрибуції фільмів: Охоплення – хто має подивитись ваш фільм, до кого ви хочете достукатись. Реакція – відгук на ваш фільм, виражений у певній активності або зміні поведінці. Прибутки – чи потрібні вам гроші, які у вас цільові показники по доходам.