Новий проект Віктора Пінчука: соціальна мережа шукачів коштів на лікарні, будинки сиріт, освітні програми.

В Україні триває мода на філантропію. В кінці січня було оголошено про старт нового ресурсу, що може консолідувати зусилля крупних та дрібних меценатів. Це - Українська біржа благодійності, соціальна мережа шукачів коштів на лікарні, будинки сиріт чи освітні програми.

Щоб виставити свій проект на біржі благодійності організація, оператор благодійності, мусить пройти процедуру акредитації. Донорами та інспекторами біржі стане громадськість. Всі кошти, надані донорами, в повному обсязі будуть передаватися на цілі проектів. Видатки на утримання самої біржі буде покривати Фонд Віктора Пінчука. Всі фінансові потоки на біржі будуть мати відкритий доступ. Гасло Української біржі благодійності – «Довіра людей – наша найвища цінність».

Наразі на «Біржі» зареєстровано 30 проектів. 

Мета кожного проекту - зібрати 100% заявлених коштів протягом 6 місяців. По закінченню цього терміну біржа благодійності може припинити збори коштів для цього проекту. Гроші, вкладені в знятий проект, розповсюдяться поміж інших проектів того ж напрямку або будуть повернені донорам.

Донором проектів може стати кожен бажаючий, варто лише ознайомитися з проектами, обрати той, в який хотілося б пожертвувати гроші, і натиснути кнопку «Сплатити» на сторінці проекту. Доступні як відкриті, так і анонімні пожертвування.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Освіта нового покоління спирається на цінності, як квінтесенцію людської мудрості різних епох і країн. За цією логікою навчання має фокусуватися на нових знаннях і дисциплінах, що ще не стали частиною загального культурного багажу.