Хто володіє ідеями нових винаходів, рішень соціальних проблем, покращення світу, удосконалення існуючих технологій або нового бачення мистецтва?

 2 лютого 2012 компанія Intel оголосила про пошук нових інтелектуальних ресурсів для розвитку серед студентів та школярів. Програма має назву "Інтелектуалізація". До участі в конкурсі запрошуються всі, хто володіє ідеями нових винаходів, рішень соціальних проблем, покращення світу, удосконалення існуючих технологій або нового бачення мистецтва. До участі запрошують всіх, хто використовує свій мозок як головний інструмент!

Для участі потрібно зареєструватися на сайті. Проекти приймаються в 2-х вікових категоріях: учнівська (13-17 років) та молодіжна (18-25 років). Прийом робіт триватиме до 31 березня 2012 року. Автори найкращих робіт отримають цільові кошти на вищу освіту або на розвиток своєї ідеї у розмірі 40 000 грн та потужні ноутбуки на базі процесорів Intel.

Якщо вікові обмеження або відсутність конкретних ідей заважають вам взяти безпосередню участь в програмі, все одно не залишайтеся осторонь. В “Інтелектуалізації” важливий внесок кожного. За активну участь у житті сайту та допомогу учасникам можна отримати один з 10 чудових ноутбуків.

 

Слідкуйте за  ВЕЛИКОЮ ІДЕЄЮ у мережах Facebook  та Vkontakte

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Ідеї учасників, які дані збирати, якою буде башта, виникали та змінювалися майже щодня, а з ними змінювалися й вони самі, і моє бачення, і наші розмови. Але якою б не була башта, вона буде «їхньою». Це буде історія про село, яке нарешті привласнюється, тому що стає їм відоме, власноруч вивчене. Те, що ми знаємо, не може бути відчуженим.