Резидентами Музичів будуть закордонні митці, які люблять футбол та не можуть жити без сучасного мистецтва.

Художниця Алевтина Кахідзе вирішила ще більше розширити «Історію Музичів» –  проект, що відбувається за участі (а точніше за присутності) іноземних митців в арт-резиденції у с. Музичі, що під Києвом. 

З 8 червня по 1 липня, щоб погостювати в резиденції, митцям, теоретикам мистецтва та кураторам потрібно бути футбольними фанатами. Такі умови резиденції «Розширена історія Музичів» були задумані у зв’язку з проведенням Євро-2012.

Проте Євро-2012 не єдина подія цього року, задля якої приїдуть іноземці. В Україні вперше відбудеться Київська міжнародна бієнале сучасного мистецтва ARSENALE 2012. З цього приводу художниця започаткувала ще одну ініціативу для художників: «Ми не можемо передбачити масштаб і рівень майбутнього заходу, проте ми впливаємо на те, що відбувається довкола Музичів. Саме тому ми оголошуємо «Мистецьку резиденцію в Музичах, 40 км від ARSENALE 2012». Вона триватиме з 23 травня до 1 червня та з 3 до 12 липня. Для цієї виняткової події в рамках програми до Музичів запрошуються митці та куратори, які якнайдужче зацікавлені в ARSENALE 2012 або у міжнародних бієнале сучасного мистецтва загалом».  

Більше інформації - тут.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Украинский олигархический капитализм основан на монополии. Это значит, что вы имеете ренту от монополии. Рента – нечестная монополистическая прибыль, связанная с влиянием на государство. Если у вас есть эта рента, то вы стараетесь максимально остановить развитие, потому что развитие – это конкуренция, и вы можете потерять олигархический капитализм, который фиксирует монополию и тормозит развитие. Это и есть главная причина нашей бедности.