28–31 березня в Ужгороді відбудеться міжнародний фестиваль еротичного мистецтва.

 

Весняний фестиваль еротичної літератури, що «народився» у стінах Ужгородського університету в 2006-му, цього річ відмічає своє семиліття. За цей час дійство розширилось від обласного до міжнародного, об’єднавши окрім літературної складової, майстер-класи з парної йоги, фото- та художні виставки, контактної імпровізації, флешмоби і навіть театральну виставу. Організатори взялися і за серйозні теми, які збираються обговорити на круглому столі «Цензура та Еротика».

Літературна частина фестивалю складатиметься з творчого вечора Олександра Бойченка, презентації збірки «Динозавр» Павла  Коробчука, відео-поезії, літературних читань і поетичного слему за участі Остапа Сливинського та Олега Коцарева, а також вистави київського театру поезії «Мушля». 

Вечорами гостей фестивалю розважатимуть івано-франківський рок-гурт «КораЛЛі» та ужгородський колектив Chicarrones Shator, вечіркою за участі котрих і закриється чотириденний еротичний артфест.

Програму фестивалю дивіться тут.

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

«Ми стадні тварини і залишаємося ними тому, що в стаді маємо більшу силу. Поодинці ми мало чого варті. Ні як поодинокий хуліган, ні як поодинокий чернець, ні як поодинокий солдат. У всякому разі, у більшості випадків. Тому ми об’єднуємося наперекір всьому неоліберальному прагненню до індивідуалізму».