28–31 березня в Ужгороді відбудеться міжнародний фестиваль еротичного мистецтва.

 

Весняний фестиваль еротичної літератури, що «народився» у стінах Ужгородського університету в 2006-му, цього річ відмічає своє семиліття. За цей час дійство розширилось від обласного до міжнародного, об’єднавши окрім літературної складової, майстер-класи з парної йоги, фото- та художні виставки, контактної імпровізації, флешмоби і навіть театральну виставу. Організатори взялися і за серйозні теми, які збираються обговорити на круглому столі «Цензура та Еротика».

Літературна частина фестивалю складатиметься з творчого вечора Олександра Бойченка, презентації збірки «Динозавр» Павла  Коробчука, відео-поезії, літературних читань і поетичного слему за участі Остапа Сливинського та Олега Коцарева, а також вистави київського театру поезії «Мушля». 

Вечорами гостей фестивалю розважатимуть івано-франківський рок-гурт «КораЛЛі» та ужгородський колектив Chicarrones Shator, вечіркою за участі котрих і закриється чотириденний еротичний артфест.

Програму фестивалю дивіться тут.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Роберт Халф дослідив відмінності роботи представників різних поколінь на робочому місці. Директорів компаній запитували: «У якій із наведених сфер ви бачите найбільші відмінності серед співробітників вашої компанії різних поколінь?» 30% відповіли, що в навичках спілкування, 26% — адаптації до змін, 23% відповіли, що в технічних навичках. Тільки 7% відповіли, що люди різних поколінь не відрізняються в роботі.