Здійснення проектів спільнокоштом

Здійснення проектів спільнокоштом

57 1 хвилина хв. читання
2.04.2012

Механізм колективного фінансування проектів стартує у червні 2012 року.

Культурні метаморфози, економічна синергія, інноваційні тактики, низові реформи, інвестиції в користь і радість, реалізація задумів, добрі ініціативи - таку мету несе у собі ідея заснування практики Спільнокошт на платформі Велика Ідея. Вже у червні 2012 року на ресурсі www.biggggidea.com перші проекти випробують механізм колективного фінансування. Втілення механізму Спільнокошт стало можливим завдяки фінансовим зусиллям 127-ми доброчинників (людей та організацій), які за за 82 дні зібрали 38060 грн на програмування та дизайн нової версії ресурсу. 

Спільнокоштом планують підтримувати творчі проекти, молодіжні рухи і навіть соціальне підприємництво. Серед пріоритетних сфер - освіта, музика, дизайн, кіно, література, видавництво, мистецтво, мода, їжа, діти, журналістські проекти, дослідження, активізм, соціальне підприємництво, технології, винаходи.

Наразі існує попередня форма подачі проектів. Щоб подати проект на участь, потрібно надіслати інформацію, де автор проекту:

- зазначає назву проекту - коротку, ємну та ту, яка легко запам'ятовується;

- визначає необхідний об'єм підтримки - бюджет зі статтями витрат;

- зазначає мінімальний внесок для потенційного доброчинця проекту;

- визначає строк прийому внесків - від 14-ти до 120 днів;

- описує одним-двома реченням суть ідеї проекту; 

- описує сценарій відео чи знімає харизматичну історію про свій проект (2-3 хв. максимум);

- детально описує свій задум проекту (5-10 абзаців);

- визначає систему винагород для доброчинників у залежності від внесків.

Заявки потрібно надсилати у форматі Word/Pages на адресу [email protected] з поміткою "Проект (Назва проекту) для старту на Великій Ідеї". 

Дякуємо вам за підтримку та успіхів усім нам!

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Що є правдою найближчого можливого майбутнього? Чи розпізнають сучасники цей час як епоху Взаємостановлення? Люди усвідомили вразливість моделей, які організовує унормованість уявного ідеального? Чи справді конкуренція між ідеальними концепціями породжує насильство і звужує простір зарадності? Як змінюються ланцюги зворотного зв’язку в світі? Війна гасне і забирає з собою нерівність? Люди відкрили собі себе?