Здійснення проектів спільнокоштом

Здійснення проектів спільнокоштом

57 1 хвилина хв. читання
2.04.2012

Механізм колективного фінансування проектів стартує у червні 2012 року.

Культурні метаморфози, економічна синергія, інноваційні тактики, низові реформи, інвестиції в користь і радість, реалізація задумів, добрі ініціативи - таку мету несе у собі ідея заснування практики Спільнокошт на платформі Велика Ідея. Вже у червні 2012 року на ресурсі www.biggggidea.com перші проекти випробують механізм колективного фінансування. Втілення механізму Спільнокошт стало можливим завдяки фінансовим зусиллям 127-ми доброчинників (людей та організацій), які за за 82 дні зібрали 38060 грн на програмування та дизайн нової версії ресурсу. 

Спільнокоштом планують підтримувати творчі проекти, молодіжні рухи і навіть соціальне підприємництво. Серед пріоритетних сфер - освіта, музика, дизайн, кіно, література, видавництво, мистецтво, мода, їжа, діти, журналістські проекти, дослідження, активізм, соціальне підприємництво, технології, винаходи.

Наразі існує попередня форма подачі проектів. Щоб подати проект на участь, потрібно надіслати інформацію, де автор проекту:

- зазначає назву проекту - коротку, ємну та ту, яка легко запам'ятовується;

- визначає необхідний об'єм підтримки - бюджет зі статтями витрат;

- зазначає мінімальний внесок для потенційного доброчинця проекту;

- визначає строк прийому внесків - від 14-ти до 120 днів;

- описує одним-двома реченням суть ідеї проекту; 

- описує сценарій відео чи знімає харизматичну історію про свій проект (2-3 хв. максимум);

- детально описує свій задум проекту (5-10 абзаців);

- визначає систему винагород для доброчинників у залежності від внесків.

Заявки потрібно надсилати у форматі Word/Pages на адресу [email protected] з поміткою "Проект (Назва проекту) для старту на Великій Ідеї". 

Дякуємо вам за підтримку та успіхів усім нам!

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Метамодернізм намагається використовувати найкращі інструменти та стратегії минулого для того, щоб будувати оптимістичне майбутнє, і певною мірою є відображенням інформаційної сингулярності, яка охопила людство з появою глобальної мережі.