22 березня у Києві відбудеться презентація альтернативних арт-путівників містами України.

У музеї Івана Гончара презентують одразу сім альтернативних путівників містами України, над якими впродовж року працювали одночасно в Донецьку, Києві, Львові, Одесі, Івано-Франківську, Харкові та Херсоні. 

За створення вітчизняних путівників взялися зовсім не краєзнавці, хоча траплялися серед учасників і такі. Наприклад, приєднатися до роботи над путівниками Донецьком і Херсоном запрошували абсолютно всіх через інтернет-мережу. Таким чином, кожен з жителів міста міг запропонувати власні фото, історії, порадити укладачам незвичайні місця і розповісти нові факти. Кияни пішли іншим шляхом. Організатори сприйняли слова «альтернативний арт-путівник» вкрай серйозно, тож автори – зовсім не випадкові люди. Путівник під назвою «Інший Київ» створювали співвласниця концепт-стору «Пюре» Тетяна Кремінь, художниця Анна Звягінцева, письменник-краєзнавець Станіслав Цалик та інші.

Наповнювали путівники найбільш незвичайними маршрутами і місцями, зображеннями і текстами, що дають можливість подивитися на місто іншими очима і дізнатися про нього те, про що ніколи не прочитаєш в офіційному путівнику.

Презентація видань відбудеться 22 травня о 17:00 у приміщенні Національного центру народної культури «Музей Івана Гончара». Адреса: вул. Лаврська, 19, колишня Івана Мазепи, 29, тел. (044) 288-92-68, 280-52-10.

Путівник створено за підтримки Європейського культурного фонду (Амстердам) у партнерстві з Центром культурного менеджменту (Львів) в рамках Української мережі культури.

Інформація, фото: Українська мережа культури

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Міфологічні персонажі можуть бути переможені лише іншими міфологічними персонажами.