В столиці стартує Kyiv Sculpture Project

В столиці стартує Kyiv Sculpture Project

3 1 хвилина хв. читання
1.06.2012

2 червня у Національному ботанічному саду ім. Гришка з'являться скульптури українських та іноземних митців.

Фестиваль триватиме з 2 червня по 2 липня 2012 року та представить новітні тенденції та напрямки цього виду мистецтва. Партнер Kyiv Sculpture Рroject – один із найбільших європейських парків скульптури Yorkshire Sculpture Park. Заснований в 1977 році, YSP щорічно проводить масштабні виставки ключових сучасних скульпторів, які залучають десятки тисяч відвідувачів.

У столиці покажуть відомі у всьому світі роботи, серед яких - «Костюм Мао» китайця Суй Цзяньго, «Дім знань» каталонця Жауме Пленси, «Людина, що сидить» польки Магдалени Абаканович та інші. Українську сцену представлятимуть Жанна Кадирова, Катерина Бучацька, Анна Надуда, Добриня Іванов, Степан Рябченко, Олексій Сай, група GRVS та група Ubik.

У конкурсі на участь у фестивалі прийняло участь близько 300 осіб, у фінал потрапили 9 українських та 7 іноземних митців. Автор кращого проекту отримає 6000 євро, спеціальний приз та приз громадськості складе 3000 та 2000 євро відповідно. Кращому українському митцю подарують можливість практикуватися в студії провідного світового скульптора, а Yorkshire Sculpture Park запросить ще одного у свою резиденцію.

Фото The Village
Автор
співзасновник Великої Ідеї

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Важно ребенку дать возможность оказаться в роли эксперта – это станет самым верным лечением от огорчения не быть выбранным.