European Village: сталий розвиток для України

European Village: сталий розвиток для України

25 1 хвилина хв. читання
1.06.2012

У червні під Аркою Дружби Народів спорудять Європейське містечко до Євро-2012, де пройдуть дискусії, дебати, кінофестивалі, музичні виступи, покази моди.

За ініціативи GIZ, Німецького Федерального Міністерства Економічного Співробітництва та Розвитку (BMZ) з 2 червня до 1 липня на площі біля Арки Дружби розгорнеться Європейське містечко - платформа презентації проектів та досвіду міжнародної співпраці заради розвитку в одинадцяти обраних сферах: Україна в Європі, стала енергетика, сталий економічний розвиток, культурна спадщина, здоров'я, демократія, мир, гармонія, молодь, навчання в Європі, урбаністичне бачення: за міста для людей, спорт і розвиток, врятуймо нашу планету.

Проект Європейське містечко сприятиме діалогу між представниками політики, бізнесу, культури та громадських організацій. Подія, яка триватиме місяць, презентує нову, далекоглядну, інновативну та різноманітну Європу, а також найкращі практики в одинадцяти обраних сферах міжнародного співробітництва.

Серед заявлених активностей: Відносини між Україною та ЄС: дебати за участю Послів ЄС та Мустафи Наєма (2 червня, 12-30), Фінал 13-го Всеукраїнського конкурсу молодих дизайнерів одягу "Погляд у майбутнє" (3 червня, 17-00), Автобус: консультування і тестування швидкими тестами: ВІЛ, інфекції, що передаються статевим шляхом, вірусний гепатит (3 червня, 17-00), Концерт хіп-хопу: "Chefket" (нім.) та "Flyzzza" (укр.) (3 червня, 20-00), Зелений туризм, охоронні природні території та біорізноманіття: кращі практики українських степів, водно-болотних угідь & Чорного моря (5 червня, 14-00), Майстер-клас з управління відходами: "Що потрібно робити, аби наші міста не потопали в смітті" (6 червня, 16-00), Танці світу: уроки танців за напрямками сантьяго, сальса, меренге, бачата (8 червня, 14-30), Майстер-клас з відео-адвокації Громадянського руху "Чесно": Як уникнути фальсифікації на виборах? (10 червня, 13-00), Дебати: Європейський молодіжний парламент про аспекти економічного, соціального та культурного співробітництва між ЄС та Україною (13 червня, 14-00), Лекція: Створення креативного села через стійку міську регенерацію (14 червня, 18-00), Ярмарок Голос Вулиць за участю музичних гуртів Indirect, Bad news from cosmos, Mandarina Duck, Melting Clouds (24 червня, 12-00 - 22-00).

Повний перелік подій можна знайти у календарі Європейського містечка.

Автор
співзасновник Великої Ідеї

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Замість того, щоби пробувати захищатися від системи, руйнувати її, протестувати проти неї, давайте спробуємо будувати систему, інституції, довіряти, створювати стандарти, професіоналізуватися і обертати ці стандарти системи в бік людини, її гідності і прав.