Підтримані проекти розподілять між собою залучені кошти та продовжать збір ресурсів спільнокоштом на платформі Велика Ідея, починаючи з серпня 2012 року.

 

У неділю, 24 червня, в Європейському Містечку, що розмістилося під Аркою Дружби народів, пройшов Ярмарок Голос Вулиць. Захід відбувся у ключі неформальних творчих торгів, спілкування та музичних ритмів.

Ярмарок Голос Вулиць – це експериментальне дійство, організоване для того, щоб випробувати механізм фінансування спільнокоштом під час публічного міського заходу. П’ять авторів-ідейників представило свої проекти на загальну оцінку відвідувачів та до фінансування спільнокоштом, взамін приготувавши символічні подарунки та винагороди. Ресурси на реалізацію збирали такі проекти: Cappucino/The Best in Muzychi, Екоцентр Юшки, літературно-візуальний проект "Декаданс Бере Своє", Ярмарка мистецтва Бай Арт в Сімферополі, український одяг Pubo. Фонд зібраних коштів ярмарку склав 2395 грн. Підтримані проекти розподілять між собою залучені кошти та продовжать збір ресурсів спільнокоштом на платформі Велика Ідея, починаючи з серпня 2012 року. 

24-ий день Європейського містечка - Ярмарок Голос Вулиць

Ірена Карпа читає уривок з книги «Світло згасло в Країні Див» ДБС П'єра

 

На ярмарок завітала письменниця та співачка Ірена Карпа. Вона допомогла презентувати літературний проект Галини Шиян «Декаданс Бере Своє», прочитавши уривок з роману ДБС П’єра «Світло згасло в Країні Див», який вже переклали на українську та планують презентувати за колективні кошти в художньо-музичній формі на Львівському форумі видавців восени 2012.

На ярмарку були представлені дизайнерські речі, авторські роботи, домашня їжа та солодощі, купуючи які, ви відправляли визначений відсоток коштів у фонд реалізації проекту, який вам сподобався.

Микола Степанець представляє проект "Їжа з села"

Студія Peredelki продає сумки з використаних банерів

Проект архітектора Філіпа Піщика "Укрлінія"

 

Другу частину Ярмарку відкрив архітектор Влад Голдаковський із доповіддю на тему про сучасну архітектуру та суспільні комунікації. Розповідаючи про еволюцію архітектури як мистецтва, Влад сформулював своє бачення майбутнього розвитку ідей в епоху глобалізму, надлишкової кількості інформації та розширення комунікацій. На ярмарку також виступила художниця Алевтина Кахідзе з коментарем до власного перформенсу "Можливо, Диво!", що проходив у рамках двотижневого марафону  програми "Свято генерацій" по Криму. 

Увечері відбувся концерт за участю гуртів Anniebri (Одеса), Bad news from cosmos (Миколаїв), Indirect (Одеса), Mandarinaduck (Запоріжжя), Melting Clouds (Київ). 

Наступний Ярмарок Голос Вулиць відбудеться у Сімферополі восени.

 

Фото - tochka.net

Автор
..............

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Замість того, щоби пробувати захищатися від системи, руйнувати її, протестувати проти неї, давайте спробуємо будувати систему, інституції, довіряти, створювати стандарти, професіоналізуватися і обертати ці стандарти системи в бік людини, її гідності і прав.