Буйні йдуть у парламент

Буйні йдуть у парламент

25 2 хвилини хв. читання
4.10.2012

Навіщо скандальному адвокату, блогерці, «самурайці» ТЕТЯНІ МОНТЯН Верховна Рада України?

 


– Назвіть, будь ласка, три основні постулати вашої програми?


– 1. Стовідсоткова формалізація майнових прав, запровадження відкритих та загальнодоступних реєстру та кадастру. 2. Запровадження зручних та зрозумілих механізмів прийняття колективних рішень та розв’язання суперечок щодо спільного неподільного майна на всіх рівнях: від спільного приватного майна – до майна територіальних громад та державного майна. 3. Запровадження дієвих механізмів гарантування непорушності майнових прав. Розробка механізмів компенсацій добросовісним набувачам у випадку відчуження їхніх майнових прав.

 

Інтернет-агітка за Монтян

Майбутній політик? 

Big Mama @ Всі фото Facebook Тетяни Монтян



– Що доброго, на ваш погляд, відбулося в Україні за останні 10 років? 

image
Тетяна Монтян. Довідка

Кандидат в народні депутати у Дарницькому р-ні Києва, 212 в.о. Адвокат, публіцистка, блогерка. Виросла в Керчі, навчалася в Московському державному університеті (юридичний факультет). Спеціалізується на питаннях ОСББ. Займається дзюдо, називає себе «самурайкою» і «буйною». Любить розумних чоловіків та холодну горілку, але справжню насолоду знаходить лише в юриспруденції.


– Як юрист, можу позитивно оцінити спроби реформування системи реєстрації майнових прав, створення реєстру виборців та впровадження зовнішнього тестування у школах.

– Інтереси якої групи населення, на вашу думку, сьогодні найменш захищені законодавчо?


– Усіх груп із низькими фактичними доходами.

– Який напрям діяльності для вас є більш цінним: боротьба з корупцією, розвиток підприємництва, свобода слова, побудова громадянського суспільства, імідж країни, розвиток освіти, підвищення мінімального рівня життя, захист дітей, свобода самовираження?

– Це дитяче питання на кшталт «що корисніше – солоне, дерев’яне чи залізне?». Для мене цінні всі зазначені напрямки, і ще багато інших.

– Назвіть, будь ласка, ім’я одного історичного діяча, котрий для вас є прикладом.


– Перший прем’єр-міністр Сінгапурської республіки Лі Куан Ю, який шляхом системних реформ перетворив свою бідну країну в одну з найбагатших держав світу.

 

Як підтримати Тетяну Монтян?

Якщо ви поділяєте погляди та ідеї цієї жінки і вважаєте за необхідне підтримати її кандидатуру, ви можете зробити грошовий внесок на виборчий рахунок кандидата. Підтримати Тетяну Монтян

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

Із сімдесяти опитаних Українським Інститутом Майбутнього експертів та практиків 46, що складають 70 %, оцінили ймовірність збереження ручного режиму керування освітою на місцях на 9-10 балів за десятибальною шкалою.