Буйні йдуть у парламент

Буйні йдуть у парламент

26 2 хвилини хв. читання
4.10.2012

Навіщо скандальному адвокату, блогерці, «самурайці» ТЕТЯНІ МОНТЯН Верховна Рада України?

 


– Назвіть, будь ласка, три основні постулати вашої програми?


– 1. Стовідсоткова формалізація майнових прав, запровадження відкритих та загальнодоступних реєстру та кадастру. 2. Запровадження зручних та зрозумілих механізмів прийняття колективних рішень та розв’язання суперечок щодо спільного неподільного майна на всіх рівнях: від спільного приватного майна – до майна територіальних громад та державного майна. 3. Запровадження дієвих механізмів гарантування непорушності майнових прав. Розробка механізмів компенсацій добросовісним набувачам у випадку відчуження їхніх майнових прав.

 

Інтернет-агітка за Монтян

Майбутній політик? 

Big Mama @ Всі фото Facebook Тетяни Монтян– Що доброго, на ваш погляд, відбулося в Україні за останні 10 років? 

image
Тетяна Монтян. Довідка

Кандидат в народні депутати у Дарницькому р-ні Києва, 212 в.о. Адвокат, публіцистка, блогерка. Виросла в Керчі, навчалася в Московському державному університеті (юридичний факультет). Спеціалізується на питаннях ОСББ. Займається дзюдо, називає себе «самурайкою» і «буйною». Любить розумних чоловіків та холодну горілку, але справжню насолоду знаходить лише в юриспруденції.


– Як юрист, можу позитивно оцінити спроби реформування системи реєстрації майнових прав, створення реєстру виборців та впровадження зовнішнього тестування у школах.

– Інтереси якої групи населення, на вашу думку, сьогодні найменш захищені законодавчо?


– Усіх груп із низькими фактичними доходами.

– Який напрям діяльності для вас є більш цінним: боротьба з корупцією, розвиток підприємництва, свобода слова, побудова громадянського суспільства, імідж країни, розвиток освіти, підвищення мінімального рівня життя, захист дітей, свобода самовираження?

– Це дитяче питання на кшталт «що корисніше – солоне, дерев’яне чи залізне?». Для мене цінні всі зазначені напрямки, і ще багато інших.

– Назвіть, будь ласка, ім’я одного історичного діяча, котрий для вас є прикладом.


– Перший прем’єр-міністр Сінгапурської республіки Лі Куан Ю, який шляхом системних реформ перетворив свою бідну країну в одну з найбагатших держав світу.

 

Як підтримати Тетяну Монтян?

Якщо ви поділяєте погляди та ідеї цієї жінки і вважаєте за необхідне підтримати її кандидатуру, ви можете зробити грошовий внесок на виборчий рахунок кандидата. Підтримати Тетяну Монтян

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Міфологічні персонажі можуть бути переможені лише іншими міфологічними персонажами.