13 жовтня у Києві відбудеться вже друга конференція обміну унікальними ідеями TEDxKyiv.

 

Цього разу темою традиційних спікер-сесій TEDx буде урбаністичний проект майбутнього — Місто2.0. Київська зустріч буде проходити паралельно з аналогічними подіями в 70 інших містах по всьому світові від Амстердаму до Сінгапуру. Місто 2.0 — це спровокований компанією TED глобальний рух збору історій і фантазій, направлених на розвиток містобудування. На спеціальному сайті вказано девіз проекту: «Я — Місто 2.0, уявляй мене, будуй мене, зроби мене справжнім».

TEDx Місто2.0 буде збирати проекти від експертних науковців, екологів, інженерів міських просторів, соціальних експериментаторів, творців міського стилю. Метою проекту стане створення інтерактивного уявлення про нові можливості розвитку сучасних міст.

Цього разу до участі у київській конференції TEDx запрошено 9 промовців. Серед учасників: архітектор і куратор фестивалю CANactions Віктор Зотов, ресторанний критик Аврора Огородник, соціальний підприємець Маргарита Січкар, стратег з розвитку програмної інженерії Роман Хміль, соціолог Ольга Гужва, засновники Великої Ідеї Олександр Супрунець та Ірина Соловей.

Нагадаємо Україна доєдналася до всесвітнього руху TEDx у 2009 році. З того часу у Києві було проведено 6 конференцій. В них підіймалися питання розвитку України, мистецтва, жіноцтва, підприємництва, загалом відбулося 65 виступів. Започатковані в Америці конференції TED проходять в усьому світові вже протягом трьох десятків років. Їх базовий принцип полягає у сприянні розповсюдження найрізноманітніших ідей в науці та культурі.

TEDx Місто 2.0 проходитиме 13 жовтня з 12:30 до 16:00 в приміщенні галереї «АртПРИЧАЛ», що знаходиться за адресою вул. Набережно-Хрещатицька, причал №2.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Упражнение по технике коллажа может быть вводным для разговора об эпохе постмодернизма, которая начинается в начале XX века и по мнению экспертов, продолжается до сегодня.