Амбітний і популярний в ліберальних колах політик ВАСИЛЬ ГАЦЬКО про намір викинути корупціонерів з владних кабінетів.
– Назвіть, будь ласка, три основні постулати вашої програми.

– Основні три постулати моєї програми – це: 1. Тотальне оновлення влади, що передбачає прихід у політику нових порядних людей та викидання корупціонерів з їхніх кабінетів; 2. Нещадна боротьба з корупцією, яка буде складатися зі збільшення прозорості органів влади та зростання громадського контролю; 3. Реальні зміни – це залучення громадян до управління державою.
 
– Що доброго, на вашу думку, відбулося в Україні за останні 10 років?

– Історія – це процес, і судити про добре чи погане можна на певних етапах. До доброго я б відніс перемогу українців над владою в 2004 році. Хай що там було далі – ми довели, що можемо змінити будь-яку владу. Зараз треба працювати над уроками минулих помилок і знову змінювати владу.

– Інтереси якої групи населення, на вашу думку, сьогодні найменш захищені законодавчо?

– Сьогодні в країні є тільки одна група, чиї інтереси захищені, – це олігархи. Всі інші не мають ні належного представництва, ні законодавства.

 

Жінки за Гацька!

Засідання Polit Club Віталія Портникова

Команда Демократичного Альянсу

З дружиною та сином

Кандидат-волонтер | Фото з фейсбуку Василя Гацькаimage
Василь Гацько. Довідка

Кандидат у народні депутати в місті Києві, 211 в.о. 30 років. Народився в смт Южна Ломуватка на Луганщині. Випускник Національного економічного університету за спеціальністю «Менеджмент організацій». Одружений, виховує сина Ярослава. Лідер політичної партії «Демократичний альянс» – першої політичної партії в Україні, яка збирала гроші на заставну суму для участі у виборах через краудфандинг. У себе в окрузі Василь Гацько розвішує свої виборчі афіші самостійно.

– Який напрям діяльності для вас є більш цінним: боротьба з корупцією, розвиток підприємництва, свобода слова, побудова громадянського суспільства, імідж країни, розвиток освіти, підвищення мінімального рівня життя, захист дітей, свобода самовираження?

– Всі напрями є цінними. Але якщо говорити в порядку пріоритетності, то це, безумовно, боротьба з корупцією. Розумієте, за яку б благородну ініціативу ви не взялись у нашій країні – корупція не дасть її втілити. Корупція – це ракова пухлина, і організм суспільства не буде здоровий, поки ми її не видалимо.

– Назвіть, будь ласка, ім’я одного історичного та одного сучасного діяча, котрі для вас є прикладом, і чому.

– Я надихаюсь діяльністю Махатми Ганді та Конрада Аденауера. Обидва ці політики продемонстрували, що можна досягнути бажаних змін, залишаючись вірним своїм цінностям. Для мене дуже важливо не просто потрапити в політику, а прийти туди ціннісно-орієнтованою моральною людиною.
 
– Які дії ви вже зробили для покращення життя в Україні і які зможете зробити, лише ставши народним депутатом?

– Тільки за останній рік нашій команді вдалося зупинити розкрадання на 30 мільйонів гривень. Ставши депутатом, я зможу зупиняти мільярдні розкрадання завдяки доступу до документів.

Фото з фейсбуку Василя Гацька

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Молодь, яка має ментора на 130% частіше посідає керівні посади, та на 55% менше пропускають уроки, ніж їх однолітки, згідно з даними однієї з найбільших менторських організацій для молоді в США MENTOR