Групова співпраця, індивідуальний план для кожного учня, практичні проекти...

Освітня компанія Vittra на сьогодні запустила у Швеції 30 загальноосвітніх шкіл з інноваційними методами освіти. Це школи без оцінок та парт, де навчання спирається на групову співпрацю та практичні проекти, а навчальний план розроблюється індивідуально для кожного учня. Як і решта шкіл у Швеції, вони підтримуються державою і є безкоштовними. 

Деякі з цих шкіл вражають своїм дизайном. Унікальні інтер’єри, розроблені датською архітекторкою Розан Бош, формують гнучкий простір для різних типів навчальних ситуацій. Тут передбачені ніші для усамітнення та концентрації, майданчики для групової взаємодії, лабораторії для практичних експериментів. Вигадлива геометрія та кольорова гамма навчального простору покликані стимулювати в учнів допитливість і творчість.

© Zilla Magazine

 

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Коли ви знаходитесь в тиші, ви більш природні. І світ тиші більш реальний. Я думаю, що це дозволяє створити більш глибшу, універсальнішу історію.