Дивишся фільми Франсуа Озона?

Дивишся фільми Франсуа Озона?

512 1 хвилина хв. читання
8.02.2013

Ініціатива Stop Hate збирає підписи до петиції проти гомофобного законопроекту.


Фотопроект та соціальна кампанія «Сідай п’ять!» від ініціативи Stop Hate закликає до підпису петиції проти гомофобного законопроекту.

Як відомо, у жовтні 2012 року Верховна Рада прийняла законопроект, що забороняє «пропаганду гомосексуалізму» та встановлює кримінальну відповідальність за порушення цієї заборони. Зокрема, за виробництво та розповсюдження продукції, що пропагує гомосексуальність, передбачається ув’язнення від 3 до 5 років.

Оскільки у законопроекті не дається чіткого визначення «пропаганди гомосексуалізму», фактично під заборону можуть потрапити фільми, літературні та музичні твори, що торкаються теми одностатевих стосунків. Це має небезпеку стати інструментом тиску та репресій з боку влади.

Активісти Stop Hate переконані, що цей законопроект зачіпає не лише ЛГБТ-спільноту, але й решту громадян, тому що вводить цензуру та порушує право на доступ до інформації. 

Протест проти законопроекту вже висловили міжнародні правозахисні організації Human Rights Watch, Представництво ООН в Україні, група депутатів Європарламенту, Генеральний Секретар Ради Європи, Українська Гельсінська спілка з прав людини. 

Кампанія «Сідай п’ять!» стартувала у соціальних медіа та у київському метро кілька днів тому.

Підписати петицію можна тут. 


 

Фото — Stop Hate

Системи фінансових показників, які дають ресурс приймати управлінські рішення

«Ми стадні тварини і залишаємося ними тому, що в стаді маємо більшу силу. Поодинці ми мало чого варті. Ні як поодинокий хуліган, ні як поодинокий чернець, ні як поодинокий солдат. У всякому разі, у більшості випадків. Тому ми об’єднуємося наперекір всьому неоліберальному прагненню до індивідуалізму».