Блогери, фотографи, музиканти зможуть жити за рахунок своїх фанів?

 

«5 млрд. одиниць контенту щодня безвольно кочує інтернетом. Чи призводить це бодай до якихось соціальних наслідків?» — запитують нас розробники нової кнопки CentUp. Схоже, що ні, бо інтернет все ще — насамперед криниця розваг.

Сервіс CentUp планує дати цьому раду і перенаправляти енергію розповсюджувачів онлайн-інформації на користь її авторів — блогерів, фотографів, музикантів. CentUp — це новий додаток, за допомогою якого можна буде не лише «розшарювати» контент, а і робити фінансову подяку його авторам.

Щоб надавати допомогу авторам текстів, звуків чи зображень, варто зареєструватися на CentUp, поповнити віртуальний гаманець та натискати кнопку CentUp при бажанні віддячити.

У відео-спільноті Vimeo вже існує схожа кнопка Tip this video, за допомогою якої ви можете дати трохи грошей на відео, яке вам припало до смаку.

Інструмент CentUp планують запустити наступного місяця.

Зрозумілі поради, завдяки яким бізнес зможе вийти на краудфандинг, а значить залучити ресурси, підвищити впізнаваність свого бренду та зростити спроможність команди.

Анонімість отруїла цивільний дискурс, уможлививши хакерство та кіберзалякування, перетворивши електронний лист у спам. Недостатня безпека інтернету дозволила певним російським суб’єктам тепер проникнути й у американський демократичний процес.